Піца відома практично у всьому світі, її пропонують ресторани, паби, бари і навіть фургони з їжею. Так само часто її готують самостійно вдома - як сімейний обід або вечерю. Для багатьох доставка піци - це також невід’ємний елемент успішної вечірки або зустрічі з друзями. На перший погляд це завжди однаково: корж, томатний соус, сир та начинка. Однак у багатьох регіонах є фірмові піци, які стали їхньою торговою маркою.

  • Неаполь

Немає нічого більш італійського, ніж піца національного кольору. Італійці - великі патріоти, і вони пишаються тим, що додають до страв зелений, білий та червоний кольори. Як національна гордість, неаполітанська піца є торговою маркою, а інгредієнти та спосіб її виготовлення регулюються патентами та маркуванням. Піца готується з помідорів Сан-Марцано, вирощених на вулканічних полях, і моцарели з молока корів, випасених на болотах Кампанії та Лаціо, з додаванням листя базиліка. Все це скроплене оливковою олією.

  • Б'янка

Улюблена в Італії, її назва означає біла піца. Замість томатного соусу, як зазвичай, у цій піці соус білий. Зазвичай його готують на основі молока. У Римі таку ж назву використовують для печеного хліба з додаванням олії та солі. За деякими рецептами до нього слід додати листя розмарину.

  • Сицилійська

На відміну від традиційної італійської піци, ця квадратна і готується на товстій, пухнастій скоринці. Чорні оливки є обов’язковим доповненням. Дуже подібну піцу також подають на Сардинії, за винятком того, що оливки замінюють серцем артишоків.

  • Нью-Йоркська піца

Вона характеризується хрустким краєм, та м’яким, еластичним тістом у центрі коржа. Завдяки цьому шматок можна легко скласти навпіл. Це запобігає випаданню добавок та витіканню масла. Окрім тонкого шару томатного соусу та моцарели, на смак піци впливають борошно з високим вмістом глютену та вода з Нью-Йорка. Багато хто вважає, що її мінеральний склад визначає остаточний смак піци. З цієї причини багато піцерій за межами штату доставляють воду з Нью-Йорка, щоб відтворити її смак якомога ближче.

  • Піца в стилі Чикаго

Надзвичайно хрустка піца, запечена в глибокому посуді. Її можна впізнати за дуже високими краями, густим тістом і великою кількістю томатного соусу. Для багатьох цей вид піци виглядає як торт.

  • Французький хліб

Популярний варіант піци, приготовленої на хлібі у Франції. Коровай розрізають уздовж, змащують томатним соусом, а потім викладають сир та інші добавки. Дуже схожа версія також є в Німеччині.