О нас

Сайт Одеси 048.ua був створений 1 липня 2009 року як частина всеукраїнської мережі міських сайтів CitySites.

Це незалежний інформаційний інтернет-ресурс. Сайт не належить жодній політичній силі, він не обстоює інтереси багатих та впливових людей Одеси. Тому вся інформація, яка є на 048.ua, є об'єктивною та оперативною.

Ми працюємо для одеситів та жителів Одеської області, обстоюємо їхні інтереси, інформуємо про найважливіші, цікаві події, не соромимося писати про проблеми.

На сайті немає заборонених тем. 048.ua неодноразово лідирував у рейтингах USAD як одне з найпопулярніших інтернет-видань Одеси.

048.ua підтримує одеський малий та середній бізнес, розміщуючи рекламу. Цим займається рекламний відділ із п'яти осіб. Керівник сайту Одеси Марія Мойсеєвець. Їхня професійна робота дозволяє сайту самостійно заробляти та бути незалежними.

Торішнього серпня 2020 року майже повністю змінилася команда журналістів. На сьогодні на сайті працює три журналісти та головний редактор. Її досвід роботи у журналістиці 15 років, написала близько 10 тисяч статей, зняла близько 1000 телевізійних сюжетів. Проходила стажування у США, Польщі та Естонії.

Наші головні цензори – читачі, наша мета – вільна та процвітаюча Одеса в єдиній та незалежній Україні. Ми проти корупції, проти агресії та проти тих, хто порушує закон.