Карта Одеси: пошук за назвою або адресою

Немає результатів

Карта Одеси

Будь-яка людина може загубитися в місті, чи то рідному, чи чужому. Досконально вивчити всі шляхи, дороги, вулиці, стежки і маленькі доріжки неможливо. Для того щоб кожен одесит або гість міста завжди був у всеозброєнні, була створена рубрика "Карта Одеси". Ми робимо ваше життя простішим.

Наш сайт 048.ua представляє вашій увазі найкращий путівник. Карта міста дасть вам змогу з легкістю знайти потрібну адресу. Ви можете як наближати її легким рухом руки, так і віддаляти. Швидкий пошук потрібної вулиці або об'єкта зробить вашу поїздку швидкою і приємною.

На нашій карті є кнопка "Затори". Вона дасть змогу вам дізнатися стан доріг на поточний момент або прогноз на кілька годин уперед. Завдяки цій функції ви можете відстежувати наскільки потрібна вам вулиця "забита" машинами. Автомобілістам дуже доречною буде кнопка "дорожні події", яка сповіщає своїх користувачів про ДТП, ремонтні роботи та інші непередбачувані обставини на дорозі.

Наш розділ дозволить вам спланувати свою поїздку в оптимальному режимі. Ви можете знаходити потрібний будинок за будь-якою з п'яти карт: схема, супутник, гібрид, народна карта Одеси. Крім будинків у рубриці ще позначаються всі лікарні, ресторани, кафе, школи, ТРЦ тощо. Ви з легкістю знайдете потрібний вам заклад і зможете швидко до нього дістатися.

Щоб відшукати потрібне вам місце за лічені хвилини, потрібно в рядку "Пошук" ввести назву закладу або будинку, що вас цікавить, і "клікнути" на відповідну кнопку. Далі вся справа за нашим сервісом. За будь-якою з цих схем ви зможете знайти адресу, яка вас цікавить.

Якщо ви турист і ще не так добре знаєте місто, а запланували вже достатньо, то вам допоможе "народна карта". Ви можете відмітити потрібні вам місця і вирушати в дорогу. Подорожувати з нашим сервісом легко і приємно!

Показати