
В Одесі відбувся урочистий випуск офіцерів: найкращий отримав офіцерську шаблю

Фото: Одеська обласна рада
В Одесі відбувся урочистий випуск молодих офіцерів військової академії, які вже найближчим часом розпочнуть службу у бойових підрозділах. Перші офіцерські погони цьогоріч отримали понад 300 випускників.
Про це повідомили в Одеській міській раді.
Куди служити направлять випускників військової академії в Одесі
Під час урочистостей молодих офіцерів привітала заступниця начальника Одеської міської військової адміністрації Ольга Лозова. У своєму зверненні вона побажала випускникам гідно нести офіцерське звання, берегти честь українського війська та пам’ятати про відповідальність перед державою.
Також посадовиця вручила подяки від начальника Одеської МВА Сергія Лисака тим курсантам, які продемонстрували високі результати у навчанні, лідерські якості та дисципліну.
Найкращим випускником 2026 року став лейтенант Євген Магурян — золотий медаліст і лідер свого курсу. Молодий офіцер навчався у навчально-науковому інституті логістичного забезпечення та отримав особливу нагороду — офіцерську шаблю, яку йому вручив начальник академії, Герой України генерал-майор Андрій Ковальчук.
Цьогоріч офіцерські погони отримали понад 300 випускників. Молоді лейтенанти проходитимуть службу у Десантно-штурмових військах, Силах спеціальних операцій, Головному управлінні розвідки, Морській піхоті ВМС, Сухопутних військах та Повітряних силах України.
Нагадаємо
В Одесі продовжують роботи з впорядкування території Дюковського парку після припинення права оренди частини земельної ділянки. Особливу увагу міська влада приділила стану паркових водойм.
Читайте: Червоне море посеред Одещини: чому маки Бесарабії можуть зникнути назавжди
Коментарі