• Головна
  • Ексдиректор будинку культури в Одеському районі майже на мільйон "виписав" собі премій із державного бюджету, - ФОТО
11:45, Сьогодні
Надійне джерело

Ексдиректор будинку культури в Одеському районі майже на мільйон "виписав" собі премій із державного бюджету, - ФОТО

Фото: Одеська обласна прокуратура

Фото: Одеська обласна прокуратура

Колишнього керівника будинку культури в Одеському районі підозрюють у масштабних махінаціях із бюджетними коштами. Посадовець роками самостійно виписував собі премії та надбавки, через що комунальне підприємство втратило понад 850 тисяч гривень.

Про це розповіли у пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

"Преміював" себе власними наказами

За даними слідства, керівник КП систематично видавав накази про нарахування собі додаткових виплат. Після цього документи передавалися до бухгалтерії для обов’язкового виконання.

Розміри премій та надбавок не відповідали умовам контракту, законодавству та фінансовим документам підприємства. Загалом посадовець безпідставно отримав понад 700 тисяч гривень.

"Йому інкримінують зловживання службовим становищем", - зазначають слідчі.

На незаконні виплати було нараховано ще близько 150 тисяч гривень єдиного соціального внеску. Наразі триває слідство, правоохоронці вирішують питання щодо подальших процесуальних дій стосовно колишнього посадовця.

Нагадуємо

Головна бухгалтерка КП в Одеському районі самостійно підвищувала собі зарплату. Протягом 2024 та 2025 років жінка бюджетними коштами в розмірі більше ніж 200 тисяч гривень.

Читайте: Нові правила для одеського бізнесу: банки обмежать перекази ФОП та компаній

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Одеса #048 #новини_048 #прокуратура #премії #ексдиректор #бюджет #будинок культури
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення