Часто городники прагнуть вдосконалювати власні навички, висаджуючи такі культури, яких раніше не було. За останні роки така ягода, як лохина стає все більш популярною серед садівників. І для того, щоб мати змогу виростити багатий врожай, потрібно потурбуватися про добрива, які допоможуть досягнути бажаних результатів.

Використовуючи якісні добрива, можна отримати наступні переваги:

  • Лохина отримує ті речовини, що необхідні для зростання і здорового стану рослини;
  • Підживлюючи культуру правильно, можна отримати рясний врожай та швидке дозрівання. Не кажучи вже про те, що лохина матиме відмінні смакові характеристики;
  • Не останнє значення має і те, що вчасно підживлюючи рослину, виходить протистояти різноманітним хворобам та шкідникам.

Для того, щоб купити найкращі добрива для лохини, не доведеться навіть їхати до магазину. Достатньо зробити замовлення в онлайн-магазині Harvest center, де можна знайти все, що потрібно для підживлення різних рослин для саду і городу.

Що треба знати про добрива, якими підживлюють лохину?

Серед основних компонентів, щоб лохина зростала і розвивалася, важливе додавання азоту, фосфору, калію. У ґрунтах може не вистачати певних елементів, в інших випадках, їх може бути забагато. В таких випадках важливо орієнтуватися на саму рослину, яка зовнішнім виглядом підкажу, чого саме може не вистачати:

  • Якщо кущ росте повільно, ягоди погано дозрівають, листки висихають по краях, тоді це говорить про те, що не вистачає азоту. Додавати такі добрива потрібно з обережністю, оскільки надлишок здатен призвести до занадто сильного зростання пагонів;
  • Коли лохина виглядає чахлою і слабкою, врожай маленький, ягоди несмачні, то це говорить про нестачу таких складових як калій і фосфор. У випадку із надлишком, може почати гнити коренева система;
  • Мала кількість плодів говорить про те, що недостатньо магнію, сірки, кальцію. Щодо останнього, то це символізують бліді плями на листках.

Визначившись, які саме потрібні добрива, залишається замовити в онлайн-магазині. Після чого, почати удобрювати.

Кілька порад від досвідчених садівників

Для того, щоб можна було отримати максимально хороший результат, садівники пропонують кілька правил:

  • Добрива треба закладати у посадкову яму, коли рослина висаджується;
  • Дорослі кущі потребують більшої уваги. Однорічні рослини можна не так сильно підживлювати;
  • При мульчуванні рослини з використанням тирси, добрива, що містять азот мають вноситися у подвійній кількості.

Всі ці прості правила дозволяють отримати максимально ефективний результат. Якщо потрібні додаткові поради, їх завжди можна отримати, звернувшись до менеджера онлайн-магазину, який підкажу найкращі варіанти добрив.

Лохина дуже смачна ягода, за якою потрібен догляд. І тобі віддячить садівнику багатим і поживним врожаєм.