Важелі підвіски – це важлива складова ходової частини авто. Вона використовується в якості з’єднувального вузла між колесом і кузовом авто, але за рахунок шарнірних з’єднань колесо має свободу рухів в вертикальній площині при проїзді ям та нерівностей на дорозі, що забезпечує комфорт і гарну керованість. Тому сучасні авто комплектуються незалежною підвіскою як мінімум на передній вісі.

На https://chas-to.com.ua/ua ви можете купити важелі підвіски оригінального виробництва SSANGYONG, VOLVO, VAG, TOYOTA, MG, NISSAN, Opel, Peugeot/Citroen, PORSCHE, SUBARU, SUZUKI, BMW, MAZDA, LAND ROVER, JEEP/CHRYSLER/DODGE, GM, RENAULT, Fiat/Alfa/Lancia, FORD, Hyundai/Kia/Mobis, MITSUBISHI, MERCEDES-BENZ.

Також ви можете купити якісні запчастини від виробників AIC, ASAM, AYD, ROTWEISS, RAPRO, BEGEL, UCEL, Signeda, BENTLEY, KSP, Q-fix, ZILBERMANN, Vika, ГАЗ, AUTOMEGA, BC GUMA, NK, ONNURI, RBI, Reinhoch, RIDER, Optimal, PARTS-MALL, PROFIT та багатьох інших брендів за доступними цінами. 

Коли треба міняти важелі підвіски?

Важелі підвіски – це досить міцна деталь, але і вона інколи вимагає заміни. За правилами важелі необхідно міняти через 70 – 90 тисяч км пробігу, але вони можуть вийти з ладу раніше через надмірні навантаження, поганий стан доріг, особливостей водіння, матеріалу виготовлення запчастини та інших факторів.

Якщо ви помітили хоча б одну з цих ознак, треба терміново провести техогляд і замінити важелі, якщо проблема в них:

 • нерівномірний знос покришок;
 • порушення кута схід-розвал;
 • авто втрачає траєкторію, погано керується;
 • стуки, часте зношування сайлентблоків важелів;
 • вібрації на швидкості. 

Види важелів підвіски

Залежно від типу і моделі авто на ньому можуть бути встановлені важелі підвіски різного типу. Їх розрізняють за різними конструктивними характеристиками:

 • за кількістю точек кріплення: від двох до чотирьох;
 • за формою:

- прямі (мають дві точки кріплення);

- А-образні (використовуються в двоважельних конструкціях, мають три точки кріплення),

- Н-образні (швеллер, що використовується за задньої вісі, має три точки кріплення);

- серповидні (мають три точки кріплення).

За місцем розташування важелі можуть бути:

 • подовжні (встановлюються вздовж руху авто, використовуються переважно на задній вісі);
 • поперечні (найбільш розповсюджені, використовуються на обох вісях).

Також важелі ділять на ліві і праві, верхні і нижні, задні та передні.

За методикою виготовлення важелі можуть бути кованими, штампованими, зварними.

Раніше для виготовлення використовувалась тільки міцна сталь, але з початку 90-х років ХХ ст. деякі виробники почали використовувати і легкосплавні матеріали. Вони легші за вагою, але не дуже міцні, тому їх заміну доводиться проводити частіше.

Для кожної моделі авто використовуються свої важелі, тому під час вибору краще обирати запчастини від виробника. Якщо ви не можете їх знайти, як варіант можна обрати якісні аналоги, але тільки від перевірених виробників, адже від надійності і якості цієї деталі залежить ваша безпека. 

Де купити якісні важелі підвіски?

Інтернет-магазин автозапчастин ЧАС-ТО пропонує великий вибір від різних виробників. В каталозі представлені виключно якісні товари з гарантією.

Великий асортимент дозволить кожному знайти відповідні важелі для авто будь-якої марки і моделі. Ви можете провести швидкий пошук за:

 • VIN-кодом авто;
 • назвою марки і моделі авто;
 • назвою запчастини.

Також ви можете отримати консультацію і допомогу менеджера.

На СHAS-TO ви можете замовити усе необхідне для справної роботи вашого авто.