Ремонт квартири – не лише складне, а й витратне рішення. Все починається зі створення проекту та пошуку фахівців, які зможуть реалізувати його. Якщо ви бажаєте зробити ремонт, то можете звертатися до dobryigazda.com.ua. Компанія займається ремонтом з 1998 року, пропонуючи доступні ціни. Для прорахунку отримайте консультацію менеджера. Вартість ремонту від 5500 грн./м2, але, залежно від вимог, вона може змінюватися. Думаєте, що самостійно зробити ремонт можна дешевше? Така думка помилкова, і це можна довести.

Чому співпраця з професіоналами економніша?

Зробити євроремонт не так просто, як здається, і перша причина – пошук матеріалів. Потрапивши до супермаркету, напевно, не всі знають, який матеріал якісний, а який не зможе прослужити тривалий час. Звернувшись до фахівців, можна не сумніватися, що вони оберуть якісний товар. Наприклад, підписуючи договір із компанією «Добрий Ґазда», матеріали входять у вартість ремонту. Класичний набір передбачає:

·         Сантехнічні вироби – труби для водопостачання;

·         Електрика – вироби від перевіреного виробника, які відповідають стандартам якості;

·         Виконання плиткових робіт;

·         Купівля гіпсокартону та металевих профілів;

·         Обробка поверхонь;

·         Інше;

Ремонт «під ключ» у Львові, це не лише економія, а й можливість отримати комфортне житло. Займаючись покупкою матеріалів самостійно, з метою економії можна заплатити ще більше, адже неякісний товар не зможе виконувати поставлені завдання, і ремонт доведеться переробляти. Ціни на ремонт квартир у Львові, представлені на сторінці компанії «Добрий Ґазда».

Причини замовлення ремонту у професіоналів

Не важливо, які у вас побажання, адже замовляючи ремонт квартири «під ключ», вам не доведеться сумніватися в їх виконанні. Перевагами співробітництва з майстрами є:

·         Можливість перепланування. Знесення стін у приміщенні вимагає професіоналізму та дозволу, тому без допомоги не обійтися;

·         Використання сучасного обладнання, що прискорює процес виконання робіт;

·         Оздоблення поверхонь. При ремонтних роботах у Львові більше труднощів виникає з обробкою поверхонь, але для досвідчених майстрів, це не проблема;

·         Можливість створення шумо- та теплоізоляції;

·         Реалізація проекту будь-якої складності;

·         Гарантія на виконані роботи 12 місяців, при зверненні до «Добрий Ґазда»;

Це лише основні переваги замовлення комплексного ремонту «під ключ» у Львові. Для розрахунку приблизної вартості, можете відвідати сторінку компанії, і скористатися калькулятором. З усіх питань, що вас цікавлять, вас проконсультує менеджер.

Які є види ремонту?

Ціна ремонту квартири у Львові «під ключ» залежить від його виду:

·         Косметичний – проведення корекції та обробки поверхонь, поклейка шпалер та заміна сантехніки;

·         Дизайнерський – використання матеріалів преміум-класу;

·         Капітальний – виконання ремонтних робіт з моменту розробки проекту до здачі квартири;

Виконати будь-який тип ремонту не є проблемою, якщо звернутися до професіоналів. Це не лише заощадить гроші, а й час. Ви просто даєте завдання і отримуєте в експлуатацію готову квартиру. Вам не треба буде турбуватися про покупку та доставку матеріалів та займатися іншими питаннями.

Замовлення послуг

Ціна ремонту квартири «під ключ» може залежати від багатьох факторів, тож отримайте консультацію менеджера. Він врахує ваші побажання розповість про запропоновані послуги, та запропонує зустрітися з питань проекту. На будівельному ринку є багато компаній, які пропонують послуги з ремонту, але саме «Добрий Ґазда» зумів здобути позитивну репутацію у клієнтів.