Ми живемо в епоху цифрових технологій, де Інтернет є грає важливу роль. Наявність надійного зв’зку це важливо як для особистого, так і для професійного життя. Але які переваги доступу до Інтернету? 

  1. Ви можете залишатися на зв’язку з друзями та родиною по всьому світу.

  2. Ви можете миттєво отримати інформацію на будь-яку тему.

  3. Ви можете заробляти гроші в Інтернеті, виконуючи домашню роботу або відкриваючи власний бізнес. 

  4. Ви можете купити подарунок близьким і рідним або навіть замовити круті корпоративні подарунки.

  5. Ви можете оплатити будь-які рахунки або коммунальні платежі.

Про що й говорити, якщо в Україні є навіть своя держава в смартфоні! Тому швидкий інтернет це необхідність у сучасному житті. А для підключення домашнього інтернету ви можете скористатися національним провайдером Київстар!

Переваги Домашнього інтернету від Київстар

Підключитись на вигідних умовах Домашній інтернет в Одесі дуже просто і разом із послугою ви отримаєте ще ряд корисних переваг:

  • Безкоштовне підключення. Підключитися до спільноти користувачів Київстара дуже легко. Достатньо залишити заявку і дочекатися майстра, який безкоштовно встановить роутер та налаштує інтернет в вашій оселі.

  • Технічна підтримка 24/7. Якщо є питання чи технічні проблеми, ви можете скористатися цілодобовою підтримкою та отримати консультацію спеціаліста. Ви можете залити заявку на зворотній дзвінок чи зателефонувати самостійно по номеру на офіційному сайті Київстар. 

  • Тиждень довіри. Пропустили один день і не встигли поповнити рахунок?! Це прикро, але ніхто не залишить вас без доступу до всесвітньої павутини. В Київстар ви можете скористатися послугою і отримати 7 днів на те, щоб встигнути поповнити рахунок і продовжити дію послуги.

  • Знижки та акційні пропозиції. Київстар завжди має чим здивувати своїх клієнтів, як поточних, так і тих, хто хоче увійти в «зіркову» сім’ю.

Як підключитися до Київстар

Для підключення достатньо зайти на сайт та залишити форму, де потрібно вказати свої контакти та домашню адресу. З вами зв’яжуться оператори і максимально оперативно обговорять умови та зручний час для підключення послуги, а також зможуть відповісти на всі ваші питання.

Якщо ви хочете провести не тільки інтернет, а й телебачення для одеситів діють приємні тарифи в пакети «Все разом». В залежності від тарифа ви отримаєте швидкий інтернет до 100 Мбіт/с, безлімітні дзвінки в мережі Київстар, а також доступ до більш ніж 200 каналів.