А що відбувається у світі? Це питання більшою чи меншою мірою цікавить кожну сучасну людину. Соціальні мережі, канали новин, телевізор, плітки - всі ці носії новин мають місце в житті. Але як хочеться, щоб інформаційний потік був упорядкований і актуальний, а головне, щоб про все можна було читати в одному місці.

Увазі свідомих громадян, які перш за все потребують правдивих новин зі всіх сфер життя, представлений інформаційний портал «Новини.Live». Завдяки наполегливій роботі журналістів та інших членів команди, сайт облаштований зручною системою пошуку, всі новини представлені по тематичних категоріях, а великі міста України такі як Київ, Одеса, Харків, Львів мають окремі підрозділи, що дуже зручно для читача. Таким чином, у розділі новини Одеси журналісти «Новини.Live» пропонують дізнатися найцікавіше з таких сфер сучасного життя:

- Найактуальніша на цей час причина для хвилювання всіх громадян та зокрема одеситів – чи почнеться вторгнення військ Російської федерації на територію України, як ситуація розвивається зараз та які перспективи має у майбутньому. Цю «гарячу» тему вдало розкриває на Новини.Live Щеглова Наріна – професіонал, що закохана в журналістику та має значний досвід редакторської та журналістської практики.   

- Подробиці щодо стрілянини у військовій частині в Дніпрі. Чому це сталося, що привело стрільця до такого вчинку, якою буде його доля в подальшому житті, а також – актуальні дані про стан постраждалих та допомогу сімям загиблих. Авторкою статті є Талабан Анжеліка, яка працює в медіа з 2017 року, а в команду Новини.Live потрапила завдяки своєму творчому підходу та відповідальному ставленню до роботи журналіста.

- Які зміни в політичній системі міста, хто став головою партії «Опозиційна платформа «За життя» та чому деякі політичні діячі проти цього призначення. Про все це та ще багато подробиць на сторінках novyny.live/odessa розповідає Денис Котляров – відомий український новинар з великим досвідом роботи у найвідоміших виданнях.

- Про болісний перехід на дистанційне навчання, причини, подальші перспективи, про реакцію учнів та їх батьків докладно розказує Бардін Михайло – журналіст, в якому вдало переплелися почуття гумору, відповідальність та вміння гострим слівцем зачепити за живе.

- Цікаві факти про Одесу 200-річної давнини, як називали її одесити, та інші історичні подробиці заманливо представила у своїй статті Леськова Юлія – професійний журналіст с вищою фаховою освітою та неординарним підходом до освітлення найактуальніших тем.

«Новини.Live» - сучасний погляд на події.