Малі, великі, низькі, високі, поворотні або ні? Як вибрати вікна для мансардного поверху? Сервісні центри VELUX https://od.myprostir.com/ пропонують послуги з монтажу та обслуговуванню мансардних вікон. Компанія VELUX має великий досвід роботи у сфері монтажу мансардних вікон в різні покрівельні конструкції.
Після завершення конструкції даху
ви підійшли до дуже важливого моменту вкладення коштів - вибору мансардних вікон. Дуже часто це один з останніх етапів вашого будівництва, і буває, що ви вже розрахувалися по рахунках, й вам просто бракує коштів на те, щоб правильно вибрати кількість та якість мансардних вікон. Саме тому ви намагаєтесь на них економити та вибираєте вікна, які надалі не відповідатимуть вашим очікуванням. Отже, наскільки обмірковано ви вибираєте мансардні вікна?

Вибір мансардного вікна - на що звертати увагу?

1. Адекватне освітлення горища

Слід пам'ятати, що біля 90% вільного часу ви проводите в приміщенні, тому більше уваги слід приділяти доступу природного світла, яке покращує ваше самопочуття, здоров'я й здатність концентруватися.
Тому, якщо вам цікаво, які мансардні вікна вибрати, варто звернути увагу на мансардні вікна з великим склінням, які дозволять проникати великій кількості світла в ваші горищні приміщення.

2. Забезпечення зорового контакту з оточенням

Мансардні вікна відрізняються, у тому числі способом відкривання. Ви можете вибрати поворотні або відкидні мансардні вікна, балконні та мансардні вікна зі збільшеною віссю обертання.
Спосіб відкривання мансардних вікон визначає комфорт використання мансарди, а їх розмір
та висота визначають можливість візуального контакту з довкіллям.

3. Можливість провітрювання приміщення

У квартирі є багато джерел вологи, наприклад, вона потрапляє до кімнати разом із зовнішнім повітрям, створюється самими членами сім'ї (диханням) та під час повсякденних дій, таких як прання або приготування їжі.
Тому важливо вибирати вікна, які дозволяють провітрювати горищні приміщення й підтримувати роботу самопливної вентиляції.

Які мансардні вікна вибрати?

З-за розподілу світла в кімнаті кращим рішенням буде використання 4 вікон в розташуванні 2x2 з обох боків кімнати.
Менша кількість вікон забезпечує точкове освітлення кімнати. Проте чим більше вікон, тим більше світла потрапляє до кімнати.

Кут нахилу даху. Цей критерій важливий для отримання правильної освітленості приміщення та комфорту експлуатації й використання мансардних вікон.

Залежно від призначення приміщення можна вибрати матеріали, з яких виготовлені вікна.
У
вашому розпорядженні:
- алюмінієво-дерев'яні;
-
алюмінієво-пластикові.