Якщо потрібно отримати кваліфіковану медичну допомогу, варто звернутися до клініки Smart Medical Center. В медичному центрі працює понад 100 кваліфікованих фахівців різної спеціалізації.


Робота приватної поліклініки

Смарт Медікал Центр працює за 45 напрямками. Надають консультації вузькопрофільні спеціалісти:
- гінеколог і дерматолог;
- ЛОР і окуліст;
- уролог і проктолог.
Пацієнти можуть пройти: ендоскопію, ультразвукову діагностику та рентген, здати аналізи та експрес-тести.
У клініці можна пройти вакцинацію (в медзакладі є понад 20 видів вакцин). Всі види вакцин сертифіковані.
Для дітей та дорослих проводяться профілактичні огляди. У тематичні дні зазвичай передбачається проведення акцій та соцзаходів. В день боротьби з меланомою дерматологи без оплати оглянули понад 90 пацієнтів.
В новій хірургії одного дня, що відкрилася у філії на Печерську, проводяться прості операції, які стосуються захворювань судин, невеликих новоутворень.

Смарт Медікал Центр, обладнаний медичною технікою з України, Італії, Німеччини, Чехії і т.п, якість якої підтверджує сертифікаційна документація. Надання медичних послуг здійснюється офіційно з укладанням договору про надання медичних послуг. Медробітники підписують договір, що забороняє розголошення конфіденційних даних.

Оплату за медичні послуги пацієнти здійснюють зручним для себе способом. Надається медична допомога за страховками. Для пенсіонерів, студентів, багатодітних сімей надається 10% знижка. Для пацієнтів створено комфортні умови для лікування. В медцентрі можна випити чаю/кави.

Принципи надання допомоги

В медичному центрі постійно ведеться кропітка робота по впровадженню самої ефективної амбулаторної та хірургічної допомоги. Кожного місяця спеціалістами центру надається понад 15 000 медичних послуг. Кожному пацієнту гарантується доброзичливе ставлення. В медичному центрі 22 лікарі мають науковий ступінь. 63 медпрацівники мають вищу категорію. Маючи високу кваліфікацію, медробітники постійно зосереджені на розв’язанні проблемних питань, повязаних зі здоров’ям пацієнтів.
Завдяки сучасному обладнанню, в клініці виконуються малоінвазивні операції, організовано денний стаціонар. Клініка працює без вихідних, тут завжди без черг можна отримати кваліфіковану допомогу.