Валерій Кондрук є засновником та президентом компанії «Фармпланета», співзасновником Спілки українських підприємців (СУП) та головою Комітету з охорони здоров’я СУП.

В.Кондрук наголосив на основних перевагах СУПу для підприємців: це нагода звернутися до провідних успішних особистостей українського бізнесу. Це дає можливість отримання вже готових кейсів, на основі котрих підприємцю легше розвивати свій власний бізнес. Передача досвіду в рамках таких вже традиційних для СУП візитів до компаній – це яскравий приклад, як вдало працює поєднання спільних зусиль, спрямованих на окремо взятий випадок розвитку власного бізнесу .

- Абсолютна відкритість, готовність завжди відповісти на запитання та поділитися досвідом – це наше професійне кредо, підкреслив В.Кондрук,- кожен з підприємців може звернутися за порадою особисто до мене.

Втрачати таку нагоду учасники Company Visit звичайно не стали, адже можливість поставити запитання власнику однієї з топових компаній-дистрибуторів фармпродукції в Україні випадає не кожного дня! Валерія Кондрука розпитували про початок його бізнесу та труднощі, з якими прийшлося зіткнутися, про можливості налагодити вітчизняний бізнес та багато чого іншого.

- Я впевнений, що запорукою успіху моєї компанії став збіг моїх власних життєвих пріоритетів з поглядами моєї команди. Моя власна місія, котру я несу крізь все своє життя, та місія компанії знаходять відгук у колективі, з яким я працюю. Моє власне бажання – це довге та щасливе життя кожного українця, яке захищене не тільки правом на отримання своєчасної медичної допомоги, а ще й можливостями. Щоб кожна людина в нашій країні відчувала себе затишно та не переймалася через нестачу коштів на отримання кваліфікованої медичної допомоги, якщо виникне така необхідність. Але якість свого життя та стан здоров’я в першу чергу залежить від кожного з нас. Тому я наголошую на важливості фізичної активності та здорового способу життя для кожної людини: українці мають це розуміти. Свою життєву позицію я демонструю власним прикладом, маючи за плечима 6 світових марафонів та приділяючи щоденному тренуванню не менш години.

В.Кондрук також наголосив на важливості обов’язкового розвитку та на навчання колективу, акцентуючи увагу підприємців на поліпшенні кваліфікації персоналу.

-Динамічний розвиток вашої компанії буде тривати та продовжуватися тільки з одночасним розвитком всієї команди. Це дуже важливо, бо персональний зріст кожного співробітника, це запорука успішності всього бізнесу. Запитайте себе, скільки часу ви приділили колективу, робіть це частіше та керуйте цим особисто. Бо не тільки побудувати, а й залишити свій бізнес на команду ви зможете лише в тому випадку, якщо система побудована, а команда ладна брати на себе відповідальність і мислить з вами в одному напрямку. Якщо цьому не було приділено досить уваги, то залишити бізнес на команду буде неможливим. Тому я раджу: будуйте систему, ставайте тренером для свого колективу, вчить його і лише після цього – відпускайте.

Спілкування СУПівців не обмежилося лише діалогом з керівником компанії: учасники Company Visit відвідали Хотівський складський комплекс, познайомилися з процесом роботи транспортної та складської логістики,а також мали нагоду поспілкуватися з персоналом та поставити практичні запитання.

Найбільше зацікавлення у гостей компанії « Фармпалента » викликали питання , як мотивувати персонал, а також автоматизацыя та оптимізація процесів логістики. Учасники зустрічі почули відповіді на всі свої запитання від Директора департаменту логістики Ганни Юхімук, заступника директора з логістики Андрія Дубровіна, Керівника відділу розвитку Антона Довганіна та Керівника складу Геннадія Літуса. Тетяна Маренич, Директор з дистрибуції, познайомила СУПівців з поточною діяльністю та планами компанії «Фармпланета» на майбутнє. Невеличку презентацію для учасників заходу від партнера провела заступник директора з зовнішньо-економічної діяльності компанії «Новалік-фарм» Катерина Харченко.

-Я згадуватиму цей Company Visit , як один з найкращих заходів, організованих СУП, - поділився враженнями Микола Фільцев, SysElegance Ltd,- Корисної інформації було дуже багато, сподобалося все! Дуже професійно побудована програма, бо незважаючи не те, що учасники візиту представляли різні напрямки бізнесу, кожен з нас отримав відповідь на свої запитання. Величезне спасибі «Фармпланеті» за запрошення та відкритість.

 

Учасники СУП в рамках Company Visit відвідали компанію «Фармпланета» та поспілкувались з її засновником Валерієм Кондруком.

Валерій Кондрук - засновник та Президентом компанії «Фармпланета», співзасновник Спілки українських підприємців та голова Комітету з охорони здоров’я СУП.

Валерій Кондрук зазначив, що одна з переваг СУПу – це можливість для кожного підприємця звернутись до успішних бізнесменів та отримати готові кейси, які кожний може взяти за основу для розвитку власного бізнесу. А візити в компанії, які вже стали традиційними в СУПі – один з інструментів та прикладів того, як підприємці можуть ділитись з іншими своїм досвідом.

«Ми абсолютно відкриті і готові відповідати на ваші запитання, ділитись досвідом, а також ви можете звернутись за порадою до мене особисто», - зазначив Валерій Кондрук.

Учасники не стали зволікати та одразу ж скористались такою нагодою.

Власника однієї з найбільших компаній дистрибутора фармацевтичної продукції в Україні запитували про те, з чого розпочався його бізнес, з якими труднощами зіштовхувався Валерій, чи можна в Україні налагодити бізнес і поїхати відпочивати на Мальдиви та багато іншого.

«Я вважаю, що успіх моєї компанії в тому, що моя власна місія та місія компанії, а також моєї команди, з якою я працюю – співпадають. Все моє життя пронизане цією місією – я бажаю, щоб кожний українець в нашій країні жив довго та щасливо, щоб тривалість життя – подовжилась, щоб люди відчували себе затишно, знаючи, що коли це буде необхідно, вони отримають кваліфіковану медичну допомогу, що в них вистачить на це коштів. А також я наполягаю, що відповідальність на якості життя лежить лише на нас самих. Тому я б хотів, щоб кожний українець усвідомив важливість активного та здорового способу життя для того, щоб жити довго. Я демонструю це на власному прикладі долаючи марафони та присвячуючи тренуванням як мінімум годину кожного дня».

Також одна з настанов, яку Валерій Кондрук дав підприємцям, це приділяти увагу розвитку та навчанню персонала.

«Розвиток команди – це дуже важлива та необхідна річ, якщо ваша компанія динамічно розвивається. Разом із компанією мають рости і співробітники, тому зверніть увагу на те, як багато часу ви приділяєте персоналу, робіть це особисто, це дуже важливо. Побудувати бізнес та залишити його на команду можливо лише тоді, коли побудована система, коли команда мислить так само як і ви, і коли вміє брати на себе відповідальність. Якщо ви не приділили цьому уваги належним чином, то лишивши бізнес на команду ви просто його втратите. Тому моя порада – спочатку система, потім станьте для своєї команди тренером, навчить її, а потім відпускайте».

Крім зустрічі з власником компанії «Фармпланета» учасники мали змогу відвідати складський комплекс в Хотові та побачити процес роботи транспортної та складської логістики, поставити практичні запитання персоналу. Більш за все учасників візиту в компанії «Фармпланета» цікавили питання мотивації персоналу, автоматизації та оптимізації процесів логістики. На запитання відповідали Директор департаменту логістики Ганна Юхімук, заступник директора з логістики Андрій Дубровін, Керівник відділу розвитку Антон Довганін та Керівник складу Геннадій Літус.

Також з діяльністю та планами компанії «Фармпланета» учасників СУП познайомила Директор з дистрибуції Тетяна Маренич, а також з короткою презентацією від компанії-партнера виступила Катерина Харченко, заступник директора з зовнішньо-економічної діяльності компанії «Новалік-фарм».

«Це був один з найкращих Company Visit , які організовував СУП. Дуже сподобалось, адже було багато корисної інформації. При тому, що учасники були з різних сфер бізнесу, програма була побудована таким чином, що кожний зміг отримати те, що хотів: від рекрутерів до управлінців та власників бізнесу. Дякуємо компанії «Фармпланета» за запрошення та відкритість», - Микола Фільцев, SysElegance Ltd.