грудне вигодування

 

Сьогодні стільки вже сказано та написано про грудне вигодовування, що голова йде обертом. Особливо, коли це перша дитина і ти не маєш жодного досвіду. Спробуємо підсумувати простими словами.

По-перше, спокій та впевненість мами в своїх діях – 90% успіху. І це стосується всього. Від обраного педіатра, до пози для годування. По-друге, багато важить позитивне ставлення до життя: Ваш малюк прийшов сюди для радості та любові і важливо запевнити його, що Ви докладете максимум зусиль, аби так і було. По-третє, грудне вигодовування природне, тому має відбуватися легко. Настройтесь так і все у Вас вийде!

Якщо Ви народжуєте самостійно, то попросіть, аби малятко приклали Вам до грудей одразу по народженні. Поїсть малюк, чи ні в цей момент не має особливого значення, але в Вашому організмі запустяться процеси вироблення молочка і через деякий час молоко почне прибувати. Якщо Ви народжуватимете через кесарів розтин, то проконсультуйтесь зі своїм лікарем, коли це краще зробити.

Звісно, буває, що молоко прибуває швидко і багато, але, якщо Ви такого не побачили – не варто хвилюватися і бігом купувати пропоновані з усіх боків суміші. Прикладайте дитину до грудей якомога частіше. Просіть медсестер показати Вам як краще прикласти. Пробуйте і у Вас вийде!

У перший день після пологів у Вас вироблятиметься не молоко, а молозиво. Молозиво – це така густувата молочна водичка жовтуватого кольору, яка виробляється буквально по краплях, але кожна крапля цієї рідини – це як концентрат молока, в ньому набагато більше потрібних дитині речовин, ніж в молоці. Так задумано природою, щоб малюк, який ще тільки вчиться смоктати за меншу кількість отримав більше потрібних вітамінів та сил, а мамин організм мав час на вироблення вже звичайного грудного молока.

Для зручного годування зараз розроблено спеціальний одяг для годування. Є безліч моделей, але найзручнішими, як показує практика, виявилися моделі на замочках та моделі з подвійним верхом (коли верхня частина піднімається, а там ще нижня маєчка, щоб тіло якомога менше оголялось). Маючи кілька таких речей, Ви зможете годувати малятко за вимогою в зручний Вам обом час. Спочатку це буде досить часто, але поступово малюк виробить свій власний графік (найчастіше – це годування раз в дві години). У магазині МамаТато.Укр можна купити сукні для годування.

Важливо пам’ятати, що Ваша дитина – це унікальна особистість, в неї є свій характер та особливості організму. Одному малюку треба їсти частіше, бо травлення відбувається трохи швидше, іншому молочка вистачатиме на довше. Будьте уважними до малюків та знайдіть педіатра, якому довіряєте, щоб Ваша материнська інтуїція та його кваліфікована обізнаність працювали заодно на благо Вашого малюка.

Бажаємо, щоб Ваш малюк ріс здоровим і щасливим, а грудне вигодовування давалось Вам легко та просто!

З повагою, інтернет-магазин одягу для вагітних MamaTato.Org