Для того щоб провести великі заходи часто потрібно конференц-зал. Не на всіх підприємствах вони є в наявності. На виручку приходять організації, які можуть запропонувати оренду приміщення. Крім оренди за бажанням клієнтів, вас можуть доставити до місця на замовленому транспорті. Як правило, крім зручних місць вам можуть надати обладнання для перекладу, яке може вестися в синхронному режимі. Для іногородніх, за бажанням конференц зали у Львові можуть запропонувати додаткову культурну програму.

Ви зможете в комфортній обстановці проводити різні брифінги та симпозіуми, зал досить великий більше п'ятдесяти посадочних місць. Зручне розташування, м'які крісла, трибуна, стіл, все створено для комфортного проведення потрібного заходу. Заявки на організацію та проведення потрібного заходу можна подати в електронному вигляді, або продзвонити по залишених на офіційному сайті телефонах. Крім того в заявці треба вказувати розміри необхідного приміщення, метод та тип розсадження учасників та гостей (театром, класом, або за спільним столом). Для іногородніх учасників пропонується допомога поселення в готелі, забезпечення харчуванням (якщо це потрібно), та додаткова оренда спеціального устаткування (перекладачі, проектори різних моделей).

Організація конференції, брифінгу, симпозіуму, повністю лягає на плечі орендаря, головне в заявці вказати всі необхідні послуги. У тому випадку, якщо ви користуєтеся додатковим обладнанням, обов'язково дізнайтеся, чи входить монтаж/демонтаж у вартість послуг, чи це проходить за додаткову оплату. Перш ніж зробити офіційну заявку, обов'язково обговоріть систему оплати та дізнайтеся, що в неї входить. Ознайомтеся із залишеними відгуками та тільки після цього, якщо вас все влаштовує, робіть замовлення. Як правило, оренда конференц-залу проходить по передоплаті. В залежності від кількості послуг відсоток передоплати буває різним.

Орендувати конференц-зал можна скориставшись послугами різних компаній, які володіють такою нерухомістю таких, як готелі, тренінгові організації, розважально-рекреаційні центри. Всі приміщення різняться між собою такими параметрами, як:

· площа, кількість посадкових місць,

· тип, розміщення учасників заходу (глядацький зал, за великим столом, групами за столами, тощо);

· технічна підтримка.

В залежності від формату проведення конференції (відео-конференція, трансляція в прямому ефірі та інше), вам може знадобитися наступне обладнання:

· плазмовий екран;

· мультимедійний проектор та екран;

· магнітна дошка з блокнотом та маркерами;

· мікрофони, звукова система (підсилювач, колонки).

Тому, перш ніж бронювати конференц-зал, уточніть інформацію про наявність необхідної технічної підтримки.