В Україні лише два міста з унікальною аурою, де поєднались історія і легенда, містика та іронія, міфи і життя – це Львів і Одеса. Одеса – це свято моря, сонця і почуття гумору, це шляхетний Дюк і величний Оперний, це колоритна Дерибасівська і ще більш колоритна Молдаванка…. Львів – це романтичні прогулянки старим містом, посиденьки в креативних кав’ярнях, музеї в колишніх палацах, і легенди, легенди, легенди… 

«З любов’ю зі Львова!» - це авторський мікс з історичних фактів, приправлений дрібкою сюрр-у і ностальгічної романтики… Щоби подарувати неповторній Одесі оригінальне музичне побачення з неповторним Львовом. 
Ви дізнаєтесь про відомих львів’ян та гостей міста: харизматичного ошуканця Каліостро, і «коханця всіх часів» Казанову, і «співця збоченьства» Мазоха, і дотепників-батярів, і романтика Домса… І, ясна річ, не обійдеться згадки про легендарний львівський джаз у виконанні зірки довоєнного львівського кабарету Ренати Богданської (по війні – дружини легендарного польського генерала і «зірки» ефіру ВВС Ірени Андерс) та львівського супер-джаз-бенду 1930-х «Джаз-капели Яблонського», де починав свою музичну кар’єру легендарний львівський композитор - Анатоль Кос-Анатольський і «король львівського міського шлягера», під танго і фокстроти якого у 1930-х роках танцював весь україномовний Львів, Богдан Весоловський. 

Режисер-постановник цього дійства н.а. України – Василь Вовкун. 
Учасники концертної програми «З любов’ю зі Львова»: 
1. Балет Ірини Мазур «Життя». 
З.а. України - Ірина Мазур є постановником проекту Руслани - «Дикі Танці», що здобув перемогу на Євробаченні. У 2016 році, балет «Життя» святкує 30 років активної концертної діяльності. (Гастролював у понад 50-ти країнах світу). У АРТ-Кабаре – артисти балету задіяні і як актори розмовного жанру та вокалісти, які виконують давно забуті, шлягери довоєнного Львова у сучасних версіях. Кожна композиція – це вистава в мініатюрі… Арт Кабаре -ефектне музично-пластичне видовище, що занурить Вас у звабливо - інтригуючу атмосферу богемного Львова. 
2. Оксана Муха - українська співачка, лауреат Гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу ім.. Квітки Цісик.
3. Бр́ія Бл́ессінг - американська та українська співачка і композитор. Учасник талант-шоу «Голос країни» у команді Святослава Вакарчука. 
4. Назар Савко – український співак, фіналіст талант-шоу «Голос країни». 
Цього літа артисти вперше привезуть арт-кабаре до Одеси. Південна Пальміра побачить ексклюзивне танцювально-музичне шоу під назвою «З любов’ю зі Львова». 
Одесити, львів’яни їдуть до вас «З любов’ю зі Львова» - і дуже сподіваються на взаємність!