Національний Академічний Оркестр народних інструментів України "НАОНI", презентує нову концертну програму, яка складається з всесвітньо відомих рок хітів.

Ви уявляєте як може звучати Рок на українських народних інструментах? Якщо ні, чекаємо вас. Не дивлячись на таку довгу, академічну і консервативну назву оркестру із запахом нафталіну, виявилося що там працює багато молодих абсолютно безбашенних професіоналів, заслужених та народних артистів, абсолютних фанатів своєї справи. Особисто для мене це було відкриттям минулого року, хоча оркестру більше 50 ти років, але уявити було складно, що на музейних експонатах можна грати сучасну музику. Більше 40 українських народних інструментів, назва яких навіть не всі профі знають, оживають як актори в театральній дії граючи кожен свою роль у масштабному поданні оркестру.

Виявляється унікальність української культури, не тільки в її глибокому корінні, що бере витоки ще з трипільської культури (4тис. років до нашої ери), але це і ковток свіжого повітря в умовах тотальної урбанізації та айфонізаціі сучасності.