Живе танцювальне шоу - «Танцюй зі мною, Україно» Євген Кот запрошує до танцю в авторському концертному шоу “Танцюй зі мною, Україно”
Топовий хореограф-постановник, режисер, переможець проектів «Танцюють всі», «Танці з зірками» та суддя шоу «Україна має талант», «Танці World of dance” Євген Кот вирушає в тур Україною з власним авторським танцювальним шоу “Танцюй зі мною, Україно”. Довгоочікуваний проект побачать глядачі в кожній частині України. В шоу беруть участь топові танцівники найвідоміших перфомансів України. “Танцюй зі мною, Україно” – це унікальне дійство на великій сцені, що об’єднає неймовірну хореографію та стендап Євгена Кота, грацію Наталі Татарінцевої!
Їх кохання створить вібрації які проникнуть в серця кожного глядача, аби залучити щонайбільше людей танцювати заради життя.
На вас чекатимуть не лише високоякісні постановки, а й сенсаційні зізнання. Шоу складатиметься з трьох блоків: “Танцюй”, “Зі мною”, “Україно”, у кожному з яких глядачі відкриють для себе глибокі сенси. Особливий блок буде присвячений український культурі та нашій самоідентифікації. Запрошуємо до Танцю! Частина прибутку буде направлена на благодійність!