Тур V.I.P. Тернопіль «Glory to Ukraine» - зустрічайте одну з найкращих гумористичних команд України!

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ШОУ V.I.P. ТЕРНОПІЛЬ «GLORY TO UKRAINE»?
Відвідати виступ гідних представників української гумористичної сцени.
Побути на одній хвилі популярними вітчизняними коміками.
Дві години сміху та прекрасний настрій на довгий час - гарантовано!
ЛЕГЕНДАРНІ V.I.P. ТЕРНОПІЛЬ ДАЮТЬ ШОУ ПО УКРАЇНІ
Не пропустіть тур легендарних українських гумористів! Неодноразові переможці «Розсміши коміка», півфіналісти 1-го, та срібні призери 2-го сезону Ліги сміху, переможці Літнього кубку Ліги Сміху 2016 у Юрмалі, актори і автори скетчкому «Країна У» та сіткому «Одного разу під Полтавою», серіалу «Готель Галіція» - команда VIP Тернопіль із власним камеді шоу по Україні!
ВІД УЧАСТІ У КВК ДО ВЛАСНИХ СОЛЬНИХ КОНЦЕРТІВ
Команда створена 2008 року в Тернополі. Найбільше учасники відзначилися у Вищій українській лізі КВК, де вони брали участь у двох сезонах. Вперше команда прославилася на всю Україну в 2009, коли вони взяли участь у ВУЛ під назвою «Вар'яти». Найбільше полюбився глядачам фірмовий номер «Мамині синочки» на мотив «Татусеві доньки». Пізніше учасники команди «V.I.P.» Тетяна Песик та Віктор Гевко виграли 50 тисяч гривень на шоу «Розсміши коміка». Трохи згодом дует узяв участь у спец-випуску шоу, де заробив вже 100 тисяч, а попереду команду чекало ще багато змін в акторському складі, відкриттів та світових гастролей.
Сьогодні, від початку повномасштабного вторгнення, V.I.P. Тернопіль активно займається волонтерством, допомагає ЗСУ і тримає культурний фронт. Відвідайте шоу «Glory to Ukraine» та переконайтеся самі в силі гумору вітчизняних коміків!