• Головна
  • В Одесі нагородили медиків, які рятували породіль і немовлят під час атаки РФ
14:35, Сьогодні

В Одесі нагородили медиків, які рятували породіль і немовлят під час атаки РФ

Фото: Одеська міська рада

Фото: Одеська міська рада

Одеські медики стали лауреатами "Ордену Святого Пантелеймона", який називають найвищою медичною відзнакою України. Нагороди вручили за мужність, професіоналізм і порятунок людей під час повномасштабної війни.

Про це повідомили в Одеській міській раді.

За що відзначили медиків Одещини

Під час урочистої церемонії хвилиною мовчання вшанували пам'ять одеських медиків, які загинули внаслідок російської агресії. Їхні імена увічнили в проєкті "Посвіт пам'яті". Особливу відзнаку та слова подяки отримав колектив пологового будинку №5. У ніч на 28 березня, коли Росія атакувала Одесу ударними дронами, медики не залишили пацієнтів і під вибухами евакуювали до укриття породіль та новонароджених.

Після евакуації персонал допомагав ліквідовувати наслідки пожежі, рятуючи будівлю медичного закладу. За самовіддану працю нагороди отримали цивільні та військові лікарі, медичні сестри, науковці й медичні заклади області.

Три представники Одеської області вже пройшли до фіналу конкурсу, який оцінює міжнародна комісія з 11 країн світу. Завершальний етап відбудеться 25 липня в Києві.

Нагадаємо

Раніше в Одесі лікарі дитячої міської клінічної лікарні №3 врятували життя шестиденному хлопчику з рідкісною вродженою патологією — синдромом Ледда. Завдяки своєчасній операції медикам вдалося усунути кишкову непрохідність і зберегти життя немовляти.

Читайте: Одеського офтальмолога звинувачують у "торгівлі відстрочками"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Одеси #новини Одещини #Орден Святого Пантелеймона #медики Одеса #пологовий будинок №5 #Одеська міська рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення