
У справі "бусифікації" собаки в Одесі відкрили кримінальне проваждення

Ілюстративне фото з Google
Гучна історія із собакою, яка отримала травми під час конфлікту між цивільними та військовослужбовцями ТЦК та СП в Одесі, отримала офіційне продовження. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом можливого жорстокого поводження з твариною та встановлює всі обставини інциденту.
Повідомляють у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.
Що відомо про розслідування
За попередніми даними, подія сталася 24 червня на вулиці Геранієвій у Київському районі міста. Після звернення власниці собаку оперативно розшукали та повернули господарці, а ветеринари діагностували у тварини розрив передньої хрестоподібної зв'язки.
"Того вечора під час конфлікту цивільних осіб з військовослужбовцями ТЦК та СП останні поїхали з місця разом із чужою собакою породи джек-рассел-тер'єр, спричинивши при цьому тварині тілесні ушкодження", - йдеться у матеріалах правоохоронних органів.
Після огляду у ветеринарній клініці 31-річна власниця звернулася із заявою до правоохоронців. Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею про жорстоке поводження з тваринами.
Раніше ми писали, що ще до відкриття кримінального провадження ситуація викликала широкий резонанс у соцмережах. Зоозахисна організація UAnimals звернулася до поліції із вимогою перевірити всі обставини та дослідити записи з бодікамер правоохоронців і представників ТЦК, а також інші можливі відеодокази.
Нагадуємо
Правоохоронці зафіксували десятки порушень законодавства під час нересту в Одеському реігоні. Сума завданих збитків наблизилася до 2 мільйонів гривень.
Читайте: Мордували коня: в селі під Одесою розслідують знущання з тварини
Коментарі