• Головна
  • В Одесі скасували оплату через Transpod: як тепер розрахуватися в електротранспорті
10:22, Сьогодні
Надійне джерело

В Одесі скасували оплату через Transpod: як тепер розрахуватися в електротранспорті

Ілюстративне фото з Google

Ілюстративне фото з Google

В Одесі припинили приймати оплату за проїзд через мобільний додаток Transpod. Таке рішення ухвалили після численних звернень пасажирів, які скаржилися на постійні технічні збої в роботі сервісу.

Повыдомляють у пресслужбі Одеської міської ради.

Які зміни чекають на пасажирів

Для громадян уже визначили альтернативний спосіб безготівкової оплати. Пасажирам рекомендують користуватися іншими способами:

  • через застосунок Приват24;
  • за допомогою QR-кодів, розміщених у салонах електротранспорту.

Крім того, мобільний додаток Transpod повністю зник із цифрових магазинів App Store та Google Play. Через це його більше неможливо завантажити або оновити.

У міській владі також наголосили, що пасажирам не варто хвилюватися через вже придбані квитки. Вони залишаються чинними до завершення їхнього терміну дії.

Нагадуємо

В Укрзалізниці повідомили, що зараз є гострий дефіцит залізничних квитків. Причиною є розпал розпал літнього сезону та попит на поїздки до Одеси.

Читайте: В Одесі підліток зазнав ураження струмом біля залізничних колій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Одеса #048 #новини_048 #Transpod #безготівкова оплата #електротранспорт #трамвай #тролейбус #гроші #Одеська міська рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення