• Головна
  • У різних районах Одеси розпочали ямковий ремонт після зими, - ФОТО
12:02, Сьогодні

У різних районах Одеси розпочали ямковий ремонт після зими, - ФОТО

Фото: Одеська міська рада

Фото: Одеська міська рада

В Одесі розпочали ямковий ремонт доріг після зимового періоду. Комунальні служби ліквідовують вибоїни та приводять люки і зливові решітки до рівня проїжджої частини.

Про початок робіт повідомили в Одеській міській раді. За інформацією мерії, ремонт дорожнього покриття виконує комунальне підприємство "Міські дороги".

Комунальники працюють на ділянках, де асфальт зазнав найбільших пошкоджень через морози, опади та інтенсивний рух транспорту. Під час ямкового ремонту знімають зруйноване покриття, очищують основу та укладають нову асфальтобетонну суміш із подальшим ущільненням.

Окрему увагу приділяють інженерним елементам дороги. У разі потреби фахівці піднімають до рівня проїжджої частини люки та зливові решітки, аби запобігти подальшому руйнуванню асфальту та створенню аварійних ситуацій.

"Комунальне підприємство “Міські дороги” виконує ямковий ремонт доріг, а в разі необхідності проводить роботи з підняття на рівень з дорогою люків і зливових решіток", — повідомили в Одеській міській раді.

У мерії зазначають, що ямковий ремонт є першочерговим етапом відновлення дорожньої інфраструктури та дозволяє оперативно усунути небезпечні ділянки до проведення масштабніших ремонтів.

Нагадаємо

У ніч проти 1 березня російські війська атакували Одесу ударними безпілотниками. Після відбою повітряної тривоги інформації про руйнування чи постраждалих наразі не надходило, ситуацію уточнюють відповідні служби.

Читайте: В Одесі відновили роботу пошкоджених вандалами світлофорів, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Одеса #ремонт доріг #ямковий ремонт #Міські дороги #дороги Одеси #асфальт #люки #зливові решітки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення