
Бокс як терапія: в Одесі стартували заняття для поранених захисників

Фото: Нацполіція України
В Одесі стартували реабілітаційні заняття з боксу для ветеранів, які отримали поранення під час захисту України. Програма спрямована на фізичне відновлення, емоційну стабілізацію та повернення до активного життя.
Як повідомили у Нацполіції, заняття організували для правоохоронців, які з перших днів повномасштабного вторгнення брали участь у бойових діях, а нині проходять лікування та реабілітацію. Спортивні тренування мають допомогти учасникам сформувати відчуття безпеки, підвищити мотивацію до одужання та поступово відновити фізичну форму.
Під час занять ветерани почали з розминки, після чого виконували вправи з гантелями, відпрацьовували удари та працювали на боксерських мішках. Тренування завершили роботою на лапах із моделюванням реальних бойових ситуацій, що сприяє розвитку швидкості, координації та захисних навичок.
"Спорт сприяє емоційній стабілізації ветеранів, допомагає сформувати відчуття контролю над ситуацією та підвищує їхню мотивацію до подальшого відновлення", — зазначають організатори програми.
Кожен учасник також отримав індивідуальні рекомендації щодо самостійних занять удома, щоб підтримувати результати реабілітації між тренуваннями.
Нагадаємо
У ніч на 10 лютого російські війська завдаличергового удару по енергетичній інфраструктурі Одеської області, унаслідок чого частину населених пунктів у трьох громадах було знеструмлено. Через пошкодження енергооб’єкта виникла пожежа, а об’єкти критичної інфраструктури перевели на резервне живлення.
Читайте: На Одещині завершать будівництво шкільних укриттів за державні кошти