• Головна
  • Одещина отримає додаткове обладнання для автономного тепло- та електропостачання
18:01, Сьогодні

Одещина отримає додаткове обладнання для автономного тепло- та електропостачання

Одещина отримає додаткове обладнання для автономного тепло- та електропостачання

Прифронтові громади, зокрема Одещина, отримають додаткове обладнання для автономного тепло- та електропостачання

Уряд ухвалив рішення про виділення 2,56 млрд грн з резервного фонду державного бюджету на закупівлю генераторів великої потужності, повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер 21 січня.

За його словами, генератори отримають громади Одеської та інших областей, а також населені пункти, де є гостра потреба в резервних джерелах живлення, зокрема місто Київ.

"Обладнання першочергово спрямують до підприємств житлово-комунального господарства. Це дозволить забезпечити людям світло і тепло у разі пошкоджень енергетичної інфраструктури та посилить стійкість громад до ворожих атак. Орієнтовний термін постачання - кілька тижнів", - зазначив очільник Одеської ОВА.

Нагадуємо

У ДТЕК оприлюднили графіки стабілізаційних відключень електроенергії на Одещині на вівторок, 21 січня. Водночас в Одесі, частині Одеського району та окремих районних центрах області продовжують діяти аварійні відключення через складний стан мереж.

Читайте: Як курсують безкоштовні соціальні автобуси в Одесі 21 січня

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#генератори #електроенергія #Одеса #048
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення