• Головна
  • Газова інфраструктура постраждала під час нещодавнього удару по Одещині
14:01, Вчора
Надійне джерело

Газова інфраструктура постраждала під час нещодавнього удару по Одещині

Ілюстративне фото з Google

Ілюстративне фото з Google

Після чергового обстрілу Одеси фахівці «Одесагазу» відновили газопостачання. Команда аварійників провела повну діагностику мереж та замінили пошкоджену ділянку.

Обстріл Одеси 4 грудня призвів до нових пошкоджень житлової інфраструктури. АТ «Одесагаз» 9 грудня повідомили, що внаслідок удару постраждав фасадний газопровід одного з багатоквартирних будинків. На місце прибули спеціалісти, які провели внутрішній огляд мереж будинку та квартир клієнтів, аби переконатися у відсутності витоків від ударної хвилі, чи уламків.

«Особливу увагу було приділено підземним газопроводам. За допомогою сучасної діагностичної техніки фахівці перевірили їхній стан на предмет можливих прихованих пошкоджень і витоків, що могли виникнути через деформацію ґрунту», – зазначають у відомстві.

5 грудня, після завершення всіх технічних процедур та перевірок, газопостачання до постраждалого будинку було повністю відновлено. Мешканці знову отримали доступ до послуги, а фахівці продовжують моніторинг мереж, щоб гарантувати їхню безпечну роботу.

Нагадуємо

В Одеській області сьогодні, 10 грудня, знову запроваджують тривалі стабілізаційні відключення електроенергії. Світло вимикатимуть у шість етапів у різний час доби.

Читайте: З пожежею після нічного влучання боролись рятувальники на Одещині, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Одеса #048 #новини_048
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення