• Головна
  • Вибухи вночі на Одещині: зруйнована насосна станція, поранено 54-річного чоловіка
10:53, 8 серпня 2025 р.
Надійне джерело

Вибухи вночі на Одещині: зруйнована насосна станція, поранено 54-річного чоловіка

Вибухи вночі на Одещині: зруйнована насосна станція, поранено 54-річного чоловіка

Після чергової атаки дронами правоохоронці Одещини розпочали розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів. Внаслідок удару постраждала людина та цивільна інфраструктура.

Одеською обласною прокуратурою встановлено, що вночі, 8 серпня, російські збройні сили атакували Одеський район ударними дронами "Shaheed-136". Унаслідок влучань було частково зруйновано каналізаційно-насосну станцію. Також пошкоджено адміністративні й технічні будівлі одного з підприємств.

"Через обстріл постраждав 54-річний охоронець цієї фірми. Йому надали медичну допомогу. На місці прокурори разом зі співробітниками УСБУ в області фіксують наслідки ворожої атаки", - йдеться у повідомленні. 

Читайте також: Дрони пробили оборону: що горіло та хто постраждав цієї ночі в Одеському районі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Одеса #новини_048 #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення