• 10 медалей чемпіонату України зі стрільби з лука вибороли одеські спортсмени
15:30, 21 листопада 2023 р.

10 медалей чемпіонату України зі стрільби з лука вибороли одеські спортсмени

16-20 листопада в Черкасах відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед кадетів та молодших кадетів. У змаганнях взяли участь 107 спортсменів із 12 областей України. Одещину представляли 10 спортсменів – вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 17 м. Одеси.

Про це повідомили у мерії.

За підсумками змагань одесити завоювали десять нагород.

Так, Поліна Ткаченко стала бронзовою призеркою змагань серед кадеток (до 18 років). Гончак Юрій – бронзовий призер серед молодших кадетів (до 15 років).

Команда кадеток у складі Тамари Діденко, Поліни Ткаченко та Наталії Пастернак здобула срібні нагороди, поступившись у фіналі з рахунком 5:4 збірній Харківщини.

Підготували спортсменів тренери Валерія Ткаченко, Олена Віхрова, Дар'я Карагуяр та Юлія Большова.