• Головна
  • В Одесі відкрили центр підтримки дітей "Барнахус"
11:42, 17 листопада
Надійне джерело

В Одесі відкрили центр підтримки дітей "Барнахус"

В Одесі відкрили центр підтримки дітей "Барнахус"

У четвер, 16 листопада, відкрили восьмий міждисциплінарний центр підтримки дітей за цією моделлю, три з яких розпочали свою роботу упродовж цього року.

Повідомили в Офісі Генерального прокурора.

На заході з нагоди відкриття Центру взяв участь начальник управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Департаменту захисту інтересів дітей та протидії домашньому насильству Офісу Генерального прокурора Максим Червоний.

"У 2023 році Генеральний прокурор визначив захист прав та інтересів дітей пріоритетом у діяльності не лише органів прокуратури, а й правоохоронних органів держави загалом", – зазначив Максим Червоний.

Ключова роль Центру полягає в координації зусиль усіх дотичних до кримінального процесу суб’єктів в інтересах дітей, постраждалих від насильства, у тому числі в умовах війни.

Представник профільного Департаменту Офісу Генпрокурора наголосив, що більшість дітей стають жертвами злочинів, які вчиняються в умовах неочевидності, з огляду на це їхні показання є важливими у процесі доведення вини кривдника. Саме тому допит дитини в дружньому для неї середовищі, у тому числі у центрах «Барнахус», сприятиме отриманню якісних свідчень та у подальшому надасть змогу запобігти її повторній віктимізації.

У відкритті Центру взяли участь представники Одеської обласної прокуратури, Дитячого фонду ООН (UNICEF), Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх, громадських та благодійних організацій.

На цей час аналогічні центри відкрито у Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Миколаївській, Тернопільській, Чернівецькій областях та м. Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#одеса #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...