13:00
![](https://s.048.ua/section/logo/upload/pers/4/logo.png?20240727)
Днями у кінотеатрі Оскар, Gulliver відбулася довгоочікувана прем’єра анімаційного хіта «Тролі: Знову разом». Першими у яскраву пригоду поринули зірки дубляжу KOLA, LAUD та Оля Цибульська! Також стрічку оцінили українські селебрітіз з дітьми та топові блогери.
Партнери фільму: Будинок Іграшок, соки Vitmark
Медіапартнери: Bigmir Афіша, 4Мама, Твій Малюк
ПРО ФІЛЬМ
Продовження музичного анімаційного блокбастера на великих екранах! Зустрічайте улюблених героїв у новій яскравій історії сповненій викликів та пригод.
Дивіться у кінотеатрах вже!