• В Одесі завершився чемпіонат області з боксу
12:43, 12 жовтня 2023 р.

В Одесі завершився чемпіонат області з боксу

В Одесі завершився чемпіонат Одеської області з боксу серед юнаків, молоді та еліти. Змагання були відбірковими для формування збірної Одеської області для участі в чемпіонатах України, які пройдуть у жовтні-листопаді в Чернівцях та Львові.

Про це повідомили у мерії.

Вихованці комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл Одеси вдало виступили на цих змаганнях та будуть включені до збірної Одеської області у своїх вікових та вагових категоріях.

Так, спортсмени Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №8 вибороли дві золоті, дві срібні та три бронзові медалі.

Чемпіонами стали Іса Тагієв (54 кг, юнаки) та Олександр Андрєєв (70 кг, юнаки). Срібні медалі завоювали Геннадій Желясков (67 кг, еліта) та Олександр Щупак (70 кг, юнаки), а бронзові – Геннадій Дмитренко (67 кг, юнаки), Ростислав Чабанюк (54 кг, юнаки) та Ілля Рибін (70 кг, юнаки).

Спортсменів підготували тренери Володимир Осіпчук та Ігор Гордієнко.

Спортсмени Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №5 здобули дві золоті, п’ять срібних та сім бронзових медалей.

Переможцями стали Георгій Ящук (71 кг, молодь) та Владислав Савченко (44 кг, юнаки), срібними призерами – Даніїл Стешенко (63 кг, юнаки), Михайло Аверін (52 кг, юнаки), Аліса Лагунова (57 кг, дівчата), Богдан Богатчук (60 кг, молодь) та Владислав Антоненко (90 кг, молодь). Бронзові медалі вибороли Дмитро Будігай (67 кг, юнаки), Давид Тюкавкін (35 кг, юнаки), Аріна Арабаджи (44 кг, дівчата), Тимур Колот (90 кг, молодь), Едуард Антоненко (+92 кг, молодь), Тимур Карпенко (57 кг, молодь) та Артем Зінов'єв (50 кг, молодь).

Цих спортсменів підготували тренери Юрій Цуюн та Володимир Железко.