• Головна
  • В Одесі у морі знайшли холероподібний вібріон
13:35, 16 червня 2023 р.
Надійне джерело

В Одесі у морі знайшли холероподібний вібріон

В Одесі у морі знайшли холероподібний вібріон

У морській воді в Одесі знайшли холероподібний вібріон, але він не є збудником холери.

Про це повідомили у міськраді. 

За інформацією ДУ "Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України", із відібраних двох проб питної води на санітарно-мікробіологічні показники та двох проб питної води на санітарно-хімічні показники нестандартні проби не виявлені. У відібраних 10 червня зразках на причалі №2 виявлено холероподібний вібріон НАГ 1 групи по Хейбергу (виділені холероподібні НАГ вібріони не є збудниками холери, але викликають захворювання на гострі кишкові інфекції). У відібраних пробах морської води від 14 червня виявлено позитивний результат РНК астровірусу. Санепідситуація знаходиться на постійному контролі.

За інформацією Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу, у відібраних пробах морської води на пляжі "Ланжерон" зафіксовано перевищення завислих речовин у 5 разів, солоність нижче норми у 2,9 рази; у відібраних пробах на 16-й станції В. Фонтану зафіксовано перевищення завислих речовин у 2,1 раза, солоність нижче норми у 2,4 раза.

За результатами відомчого лабораторного контролю Філії "Інфоксводоканал" ТОВ "Інфокс", питна вода відповідає ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Одеса #новини_048
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...