• Головна
  • Робота в Одесі для жінок: актуальні вакансії
17:20, 5 червня 2023 р.

Робота в Одесі для жінок: актуальні вакансії

Робота в Одесі для жінок: актуальні вакансії

Сайт 048.ua підібрав п'ять актуальних вакансій для жінок в Одесі із зарплатою до 40 тисяч гривень.

Лешмейкер

Зарплата: 15 000 – 25 000 грн

Вимоги:

Досвід роботи лешмейкером не менше 2 років; Вміння працювати з різними техніками нарощування вій; Класика за півтори, дві години; -2д,3д за дві, дві з половиною години Голівуд за дві-три години.

Компанія пропонує:

Гнучкий графік роботи; Комфортні умови праці; Розвиток та професійне зростання; Команду професіоналів та дружню атмосферу в колективі; Конкурентну заробітну плату.

Звертатися за номером: 098−585−98−48

Швачка

Зарплата: 25 000 – 40 000 грн

Компанія шукає швею на постійну роботу у місті Одеса. Основні обов’язки включають в себе пошив різних видів одягу, ремонт і заміну деталей одягу, виконання замовлень клієнтів.

Вимоги: досвід від 1 року, знання в галузі шиття і практичні навички роботи з швейною машинкою. Роботодавець готовий розглянути кандидатів без спеціальної освіти, але з бажанням навчитися новому і працювати в команді.

Звертатися за номером: 0992399956

Бариста

Зарплата: 11 000 – 14 000 грн

У зв’язку з розширенням компанії шукають кухарів-бариста.

Робота на відкритій кухні, приготування напоїв та хот-догів, спілкування с гостями.

Обов’язки:

Приготування страв та напоїв згідно з рецептурними картами, контроль продуктів, складання закупівельного списку, спілкування з гостями, прийом та видача замовлень, дотримання робочого місця у чистоті, ведення каси та складання касового звіту.

Вимоги:

Вміння працювати за стандартами, орієнтація на результат, акуратність.

Умови роботи:

Оплачуване стажування, яке триває не більше 7 днів. Відсутність грошових штрафів. Зрозуміле та прописане кар'єрне зростання.

Графік: 5/2, Час роботи: 10.00−20.30 (залежить від тривалості комендантської години). Місце роботи: парк Шевченка.

Звертатися за номером: +380960593309

Методист у приватний дитячий садок

Зарплата: 10 000 грн

Потрібен фахівець на неповний робочий день, з 9.00 до 16.00.

Вимоги: вища освіта (педагогічна); досвід роботи у сфері освіти; знання сучасних навчальних посібників та методик викладання; вміння прописати концепцію та стратегію розвитку дитячого садка; поєднувати у собі творчі та аналітичні здібності; грамотне усне та письмове мовлення; впевнене користування ПК. навички фото та відеофіксації навчального процесу та заходів на високому якісному рівні. Наявність телефона з камерою високої якості, або інших гаджетів для фото- та відеофіксації буде перевагою.

Обов’язки: розробка концепції розвитку дитячого садка; підбір методики розвитку, форми та методи роботи; методична допомога педагогам; участь у складанні навчальних планів, конспектів занять; участь у складанні плану виховної роботи; планування свят та контроль за їх підготовкою та проведенням; проведення семінарів, конференцій, тренінгів, стажувань; ознайомлення з новою професійною літературою; організація навчальної діяльності: складання розкладу для вихователів.

Звертатися за номером: 0674842271

Бухгалтер

Зарплата: 30 000 – 40 000 грн

Компанія-експортер агропродукції запрошує до своєї команди бухгалтера.

Вимоги:

Вища освіта (фінанси, облік/аудит); Досвід роботи від 3 років бухгалтером у торговій компанії ЗЕД (експорт, бюджетне відшкодування ПДВ); Досвід роботи бухгалтером у агробізнесі (вітається); ПК — Microsoft Office, 1С8, 1С-Звіт, Клієнт-банк; Знання чинного законодавства у галузі бухгалтерського та податкового обліку, моніторинг змін.

Обов’язки:

Ведення бухгалтерського, податкового, управлінського обліку (P/L, BS) підприємства; Формування та здавання звітності; Взаємодія з банками та податковими органами; Фінансове планування.

Офіційне працевлаштування.

Остаточний розмір ставки за результатами співбесіди та побажань кандидата.

Звертатися за номером: +380 730 896 568

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#одеса #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...