• Головна
  • Розширили межі території морського порту Ізмаїл
12:18, 5 червня 2023 р.

Розширили межі території морського порту Ізмаїл

Розширили межі території морського порту Ізмаїл

До меж території морського порту Ізмаїл додали кілька земельних ділянок, розташованих на території Старонекрасівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області.

Про це повідомили у пресслужбі АМПУ.

Наприкінці минулого року до ДП «Адміністрація морських портів України» звернулося ПрАТ «Ізмаїльській целюлозно-картонний комбінат» з проханням включити земельні ділянки, на яких розташоване підприємство, до меж території морського порту Ізмаїл. Диверсифікація напрямку діяльності ІЦКК, з виробничої галузі на вантажоперевалку, пов’язана із високим попитом на послуги у галузі обробки вантажів.

Після опрацювання цього питання на рівні ДП «АМПУ», Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та Кабінету міністрів ІЦКК отримало позитивне рішення.

"В умовах постійного блокування країною-агресором діяльності портів Великої Одеси, надійними морськими воротами України залишаються морські порти, розташовані на річці Дунай. Кожне додаткове місце обробки вантажів вкрай важливе для економіки України, що працює в умовах військового стану. Розширення меж території морського порту - це розширення його операційних можливостей", - підкреслив Голова ДП «АМПУ» Юрій Литвин.

З аналогічною ініціативою до Адміністрації морських портів України звернувся ПрАТ «Ізмаїльській річковий порт «Дунайсудносервіс», висловивши прохання ініціювати включення земельної ділянки, що примикає до акваторії морського порту Ізмаїл, у межі території порту. Орієнтовні обсяги перевалки на цій земельній ділянці в умовах збройної агресії рф складатиме 1 700 тис. тонн на рік.

Включення земельних ділянок до меж території морського порту надає можливість морським терміналам приймати участь у вирішенні проблемних питань, які виникають під час здійснення господарської діяльності із залученням державних органів влади, відкривають нові перспективи для розвитку та залученню інвестицій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#одеса #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...