• Головна
  • Навчання під час війни: переваги приватної школи «Сходження»
Новини компаній
17:00, 29 червня 2023 р.

Навчання під час війни: переваги приватної школи «Сходження»

Новини компаній

Повномасштабна війна стала серйозним викликом для освітнього процесу в Україні. Очне навчання через високу небезпеку для життя людей довелося замінити дистанційним. Насамперед це торкнулося державних шкіл. Не дивлячись на їх досвід у проведенні уроків у форматі онлайн, який вони здобули під час пандемії COVID-19, все ж він виявився недостатнім. Про це говорить результат дослідження Державної служби якості освіти

Справа у тому, що 40% педагогів у містах та 44% у селах не вносили зміни до календарно-тематичного планування, хоча режим роботи закладів змінився. Це означає, що дистанційне навчання проводилося за тим розкладом, який передбачений для очного. Для роботи в режимі онлайн він не дуже підходить, оскільки значно перевищує визначений МОН час безперервної роботи за комп’ютером, планшетом, телефоном тощо. 

В той самий час приватні навчальні заклади виявилися ефективнішими. Наприклад, одеський приватний ліцей з початковою школою та гімназією «Сходження» https://voshozdenieschool.com.ua/ зарекомендував себе дуже добре в умовах війни, адже це й так одна з перших онлайн-шкіл в Україні, яка здійснює дистанційне навчання. Це означає, що у них є відповідний досвід, який дозволяє продовжувати у будь-яких умовах навчальний процес без кардинальних змін. 

Найголовніша перевага приватної школи — це орієнтованість на високий результат, а не лише на виконання навчального плану. 

Діти проходять навчання за авторською методикою «Dialogue studying», яка покликана наближати знання до дитини, а не навпаки. До того ж така методика виключає заучування предмету лише для гарної оцінки. Адже завчений матеріал без розуміння його суті дуже швидко забувається. Натомість діалог дозволяє засвоювати отримані знання, як мінімум — на доволі тривалий час, а як максимум — на все життя. При цьому в державних школах важко запровадити таку систему. Враховуючи, що кількість учнів у класі варіюється від 15 до 30, вчителю банально не вистачить часу поспілкуватися з кожним. А от школа «Сходження» формує класи до 6 дітей, що дозволяє приділити достатньо уваги усім. 

Окремо потрібно проговорити про можливість навчатися за пакетами «Екстернат» та «Екстернат закордон». Останній дозволяє дітям, які вимушено виїхали з України, суміщати навчання з тим, яке проходить у тій країні, де вони знаходяться. Також додатково можна займатись з вчителями в зручний для учня час індивідуально або по розкладу у групі. 

Різноманітність та гнучкість організаційних форм навчання дозволяє створити власний графік занять, а це, в свою чергу, дає можливість приділяти більше уваги окремим предметам. До того ж у дитини з’являється більше вільного часу для занять спортом, мистецтвом тощо. А також учень не зобов’язаний щоранку прокидатися о 8:30, отримуючи можливість відпочити умовно до 9-10:00, що позитивно відображається на продуктивності та дає можливість краще засвоювати отриманні знання. Поряд з тим така практика дозволяє з дитинства засвоїти важливість правильного розподілу часу, а це секрет багатьох успішних людей. При цьому навчання здійснюється за державними програмами України.

«В організації занять та дозуванні навчального навантаження обов’язково враховуються індивідуальні особливості учня. Один із принципів нашого навчання співпраця та взаємодія педагогів з батьками», зазначають у школі. 

Після закінчення одеського приватного ліцею «Сходження» дитина отримає такий самий документ, як і учні державних шкіл. Це дозволить здобувати вищу освіту на рівні з іншими, але з тією різницею, що випускники ліцею будуть більш самостійними та креативними. 

«Мета Школи-ліцею не тільки дати знання учням, а й навчити мислити, бути самостійними й компетентними у пошуку знань. Зробити наших учнів духовно й культурно багатими, соціально-активними та креативними людьми», кажуть у школі. 

Більше інформації про умови навчання та тарифи шукайте на сайті школи-ліцею «Сходження». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #освіта #приватні навчальні заклади #приватна школа #Сходження #ліцей #Школа-ліцей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...