• Головна
  • Ідеї для онлайн бізнесу у 2023 році: запуск власного обмінника
Новини компаній
11:00, 16 лютого 2023 р.

Ідеї для онлайн бізнесу у 2023 році: запуск власного обмінника

Новини компаній

На сьогодні онлайн послуги мають величезний попит. Українці вже давно звикли, що майже будь-який сервіс можна замовити не виходячи з дому. Це просто, зручно та максимально комфортно. Саме тому бізнес онлайн – це хороше рішення, якщо ви хочете запустити власну справу в 2023 році.

Існує доволі багато варіантів серед яких можна вибирати. Один з найбільш перспективних – це запуск свого обмінника для криптовалют. По-перше, зараз на цьому ринку не дуже висока конкуренція. По-друге, криптовалюти доволі поширені, через що часто виникає необхідність в тому, що б їх поміняти. По-третє, це доволі доступний бізнес, оскільки майже все що потрібно зробити це купити скрипт обмінниката налаштувати його.

Такі скрипти представляють собою спеціальні програми, які забезпечують коректну роботу обмінного пункту та відповідають за його технологічне забезпечення. Через це до вибору софту слід підходити з максимальною відповідальністю. Адже від нього залежить не тільки той функціонал, який сервіс зможе надати своїм клієнтам, але й його роботоспроможність. Наявність будь-який помилок може стати серйозною проблемою для власника бізнеса. Через це спеціалісти радять з самого початку вибирати тільки перевірені компанії, які займаються розробкою та підтримкою скриптів для обмінного пункту.

Безпечний софт для обмінника – це явно не те, на чому слід економити, оскільки при його некоректній роботі ви зазнаєте більше збитків, ніж зможете заощадити. Обирайте виключно ліцензовані сервіси, які відповідають вимогам моніторингових служб.

Одною з таких програм є BoxExchanger. Це зрозумілий сервіс, який дуже просто можна налаштувати під власні потреби. Для цього не потрібні ні спеціальні знання, ні технічна освіта.

Що ви отримаєте

Використання скриптів від BoxExchanger дає:

  • Можливість самостійно налаштовувати те, яким чином буде відбуватися конвертація.
  • Можливість для будь-якої операції використовувати автоматичний чи ручний режим. Це допоможе зробити максимально зручний та швидкий сервіс для користувачів та при цьому частину операцій проводити за участю оператора, який зможе їх контролювати.
  • Можливість додати спеціальний Telegram бот, яким зможуть користуватися клієнти вашого сервісу. Завдяки цьому можна спростити процес обміну та залучити більше нових користувачів.
  • Широкі можливості для моніторингу.
  • Страхування курсу обміну. Так ви зможете краще контролювати прибуток, який приносить сайт обмінник.
  • Наявність сповіщень, які повідомляють про певні важливі події. Крім цього ви отримуєте звіти.

Що потрібно для налаштування

Вже зазначалось, що одною з переваг того, щоб купити обмінник криптовалют під ключ є те, що його дуже просто налаштовувати. Коли у вас є скрипт обміннику, залишається тільки:

  • Встановити напрямки, які буде підтримувати ваш сервіс.
  • Запустити ті модулі, які вам потрібні для роботи. Не обов’язково запускати ті, які ви не плануєте використовувати.
  • Встановити правила обміну, які будуть діяти на вашому сайті.

Осі і всі обов’язкові налаштування. Все інше буде мати опційний характер та буде залежати від ваших потреб. Як бачите це доволі доступний варіант запуску власного бізнесу онлайн в 2023 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...