![](https://s.048.ua/section/logo/upload/pers/4/logo.png?20240727)
В селі на Одещині трапилися пологи вдома, дівчинка народилась здоровою,- ФОТО
![В селі на Одещині трапилися пологи вдома, дівчинка народилась здоро... В селі на Одещині трапилися пологи вдома, дівчинка народилась здоровою,- ФОТО](/dist-assets/images/cap.jpg)
У понеділок, 30 січня, на світанку медики прийняли пологи вдома в селі.
Про це повідомили у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області.
30 січня медики отримали виклик з села Чистоводне та був переданий на бригаду пункту постійного базування в селі Руська-Іванівка Білгород-Дністровського району. Бригада прибула на місце за 15 хвилин, проте 26-річна жінка була вже в пологах. Лікарі прийняли рішення приймати малюка вдома.
![В селі на Одещині трапилися пологи вдома, дівчинка народил..., фото-1 В селі на Одещині трапилися пологи вдома, дівчинка народилась здоровою,- ФОТО, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Хоча, як зізнається фельдшер Лілія Мельник, спочатку було трохи страшно, але багаторічний досвід та знання медичних протоколів допомогли виконати все чітко та професійно. Дівчинка народилась здоровою, із вагою 3 кг 900 г," — розповіли в Центрі.
Після стабілізації стану мами та малечі обох перенесли до завчасно прогрітої машини швидкої і доправили до Білгород-Дністровської міської лікарні.
![В селі на Одещині трапилися пологи вдома, дівчинка народил..., фото-2 В селі на Одещині трапилися пологи вдома, дівчинка народилась здоровою,- ФОТО, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)