• Головна
 • Тарганам Стоп – ефективна боротьба із шкідниками
Новини компаній
13:00, 23 січня 2023 р.

Тарганам Стоп – ефективна боротьба із шкідниками

Новини компаній

Тарганам Стоп – ефективна боротьба із шкідниками: блохами, тарганами, кліщами, тощо.

Сусідство із комахами на постійній основі приносить людині неприємності. Для того, щоб у будинку, офісі, магазині або іншому приміщенні більше не жили блоки, клопи, мурахи, кліщі, таргани та інші шкідники власники вирішують боротися із ними самотужки. Частіше за все це призводить до:

 • Отруєння домашніх тварин, дітей, людей, які постійно проживають в приміщенні.
 • Неповного знищення комах.

Неправильно підібрані препарати, використані не за призначенням або не в повній відповідності до інструкції здатні завдати серйозної шкоди всім мешканцям будинку. Що ж стосується їх ефективності, то частіше за все вони впливають лише на найслабших особин, сильні при цьому виживають, а інколи – виробляють імунітет до отруйних речовин.

Для того, щоб проблему наявності шкідників в Одесі можна було вирішити швидко та ефективно, не варто довіряти «народним методам» або марно витрачати кошти на малоефективні ринкові препарати. Звертайтеся до професіоналів в «Тарганам Стоп», які точно знають, як позбавити Вас цієї проблеми надійно за один раз.

Як працюють професіонали – в чому різниця?

Якщо самостійне намагання позбавитися шкідників, особливо тарганів, бліх та кліщів не приносить результату, багатьом власникам здається, що це просто неможливо. Але запорукою надійної та ефективної дезінсекції стане професійний підхід, який включає:

 • Коректний вибір препаратів для знищення конкретного виду шкідників.
 • Правильне дозування інсектициду, грамотне його розподілення – для цього професіонали можуть використовувати генератору гарячого або холодного туману, інші важливі прилади для досягнення максимального результату.
 • Обробку не тільки місць регулярного перебування комах, а й їх гнізд.

Професійний підхід не тільки дозволяє власникам зекономити час та впоратися із задачею дезінфекції приміщень з максимальною ефективністю. Робота спеціалістів із досвідом стане гарантією повної відсутності тарганів, кліщів, бліх, дрозофіл, мух, мурах.

Фахівці компанії «Тарганам Стоп» використовують в роботі найкраще обладнання та сучасні високоефективні інсектициди від відомих світових брендів–виробників. Особливість таких препаратів полягає в повній безпечності для людей та домашніх тварин та високій ефективності. Ви зможете помітити результат роботи професіоналів швидко, особливо, якщо прислухаєтеся до порад спеціалістів і підберете правильний час для дезінсекції.

В який час варто проводити дезінсекцію приміщень в Одесі?

Окрім коректно підібраних препаратів вкрай важливо враховувати максимально сприятливий час для проведення дезинсекції. Річ у тім, що періоди активності різних шкідників різняться. Так, наприклад:

 • Більшість комах пробуджуються навесні – орієнтовно починаючи з березня.
 • Першими активізуються блохи – їх можна помітити у багатоповерхівках вже на початку березня. Саме тому вкрай важливо почати обробку підвальних приміщень в цей час.
 • Кліщів слід виводити починаючи з квітня – для боротьби з ними буде недостатньо використання звичайних засобів, потрібне виключно професійне обладнання та інсектициди.
 • Боротьбу з комахами варто починати з початком травня.
 • З початком травневих дощів починають боротьбу з мадагаскарськими тарганами, які оселилися в одеських каналізаціях. Особливість цих шкідників в здатності переміщуватися в житлові приміщення та розносити бактерії, віруси. Боротьба з цими екзотичними комахами потребує професійного підходу.

Компанія «Тарганам Стоп» представляє собою команду професіоналів, які точно знають тонкощі використання різних інсектицидів, спеціалізованого обладнання та добре розуміється на особливостях боротьби із різними типами шкідників, які проживають в приватних, багатоквартирних будинках, комерційних приміщеннях, офісах та магазинах. Для фахівців не існує перешкод, які можуть завадити ефективному виконанню поставленої задачі, а результати їх роботи не заставлять себе довго чекати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...