![](https://s.048.ua/section/logo/upload/pers/4/logo.png?20240727)
В Одесі поліція затримала трьох наркодилерів, - ФОТО
![В Одесі поліція затримала трьох наркодилерів, - ФОТО В Одесі поліція затримала трьох наркодилерів, - ФОТО](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Одесі правоохоронці затримали групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичного засобу та психотропної речовини.
Про це розповіли у пресслужбі ГУНП Одещини.
Перебуваючи в злочинній змові, троє місцевих чоловіків віком 34-х, 37-ми та 44-х років розповсюджували на території Одеси канабіс і амфетамін.
Правоохоронці встановили, що молодший за віком фігурант через Telegram-канал замовляв заборонені речовини, а інші двоє – розфасовували та продавали їх клієнтам з рук.
Під час обшуків за місцем мешкання чоловіків поліцейські вилучили незаконні речовини, банківські карти та мобільні телефони, які містять у собі інформацію щодо збуту "товару". Наркотичні та психотропні речовини поліцейські скерували на експертне дослідження.
Чоловікам повідомили про підозру за незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут особливо небезпечного наркотичного засобу та психотропної речовини у великих розмірах, вчинені повторно та за попередньою змовою групою осіб. Цей злочин карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
На час слідства підозрюваних помістили до слідчого ізолятора.