• Головна
  • У вантажівки відмовили гальма: під Одесою сталася ДТП з шістьма автомобілями, постраждали дві людини, - ФОТО
17:05, 11 листопада 2022 р.

У вантажівки відмовили гальма: під Одесою сталася ДТП з шістьма автомобілями, постраждали дві людини, - ФОТО

У вантажівки відмовили гальма: під Одесою сталася ДТП з шістьма автомобілями, постраждали дві людини, - ФОТО

В Овідіополі сталася ДТП за участю шести транспортних засобів. Подія сталася сьогодні вранці на вулиці Вертилецького. Постраждали дві людини.

Про це повідомили у пресслужбі поліції.

За попередніми даними, у вантажного автомобіля «ГАЗ» відмовили гальма і кермувальник допустив зіткнення з легковим автомобілем «BMW», що рухався в попутному напрямку, виїхав з дороги і зіштовхнувся із запаркованими легковиками «Citroen», «ВАЗ» та «Daewoo» й маршрутним таксі «БАЗ».

В результаті аварії постраждали 21-річний водій «ВАЗу» та 65-річна перехожа, яка йшла в цей час по тротуару. Їх обох доставили до лікарні, у чоловіка травмована голова, у жінки – нога.

Водія автомобіля «ГАЗ» відразу перевірили на стан алкогольного сп’яніння, він тверезий.

Слідчі відділення поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 2 встановлюють всі обставини події та вирішують питання про внесення відомостей до ЄРДР за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#одеса #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення