• Головна
  • Як вирішать долю пам’ятника «Засновникам Одеси»
17:25, 17 вересня 2022 р.

Як вирішать долю пам’ятника «Засновникам Одеси»

Як вирішать долю пам’ятника «Засновникам Одеси»

16 вересня 2022 року о 24:00 завершилась реєстрація на інтернет-конференцію з питання вирішення долі пам’ятника «Засновникам Одеси», розташованого на Катерининській площі в Одесі. Для участі в інтернет-конференції зареєструвалось 1110 осіб, з них 47,1 % - чоловіки, 52,9 % - жінки.

Повідомив сайт міськради.

Із загальної кількості зареєстрованих учасників 20,2 % виявили бажання виступити, а це 224 особи, 826 зареєстрованих учасників (74,4 %) внесли свої пропозиції щодо долі пам’ятника «Засновникам Одеси».

19 вересня 2022 року о 12:00 відбудуться консультації з громадськістю шляхом електронного обговорення у форматі інтернет-конференції з питання вирішення долі пам’ятника «Засновникам Одеси», розташованого на Катерининській площі в Одесі.

Посилання на Zoom-конференцію буде надіслане зареєстрованим учасникам на e-mail, телефон за одну годину до початку.

Звертаємо вашу увагу: при підключенні до Zoom-конференції учасник повинен вказати своє прізвище та ім’я, яке внесене під час реєстрації на конференцію в Google-формі (обов’язково використовуйте справжнє ПІБ. Не використовуйте нікнейми та/або прізвиська).

З урахуванням пропозицій, отриманих за результатами обговорення на інтернет-конференції, у період з 20 вересня до 20 жовтня 2022 року включно буде проведено електронне опитування.

Електронне опитування проходитиме у спеціальному сервісі «Громадське обговорення» на вебпорталі «Соціально активний громадянин»: citizen.omr.gov.ua.
Уповноваженим органом, відповідальним за проведення консультацій з громадськістю, визначено Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради.

Остаточне рішення щодо долі пам’ятника «Засновникам Одеси» прийматиметься Одеською міською радою.

Розпорядження Одеського міського голови «Про проведення консультацій із громадськістю з питання вирішення долі пам’ятника «Засновникам Одеси»

* * * *
ІНФОРМАЦІЯ щодо реєстрації для участі у відеоконференції:
1. Електронна реєстрація учасників відбувається за допомогою заповнення Google-форми.
2. Кількість доповідачів регламентується (залежить) від кількості зареєстрованих учасників, які обрали пункт щодо «Буду виступати на конференції, прошу надати слово (до трьох хвилин)».
3. Посилання зареєстрованим учасникам буде надіслане на вказану при реєстрації електронну пошту/телефон за годину до початку.

Правила етикету для учасників відеоконференції:

1. Заздалегідь перевірте підключення до інтернету.
2. Переконайтеся, що техніка/обладнання (телефон/планшет/ноутбук/стаціонарний комп’ютер), з якої ви підключаєтесь, у робочому стані. Перевірте всю апаратуру та додаток, який використовується для відеоконференції.
3. Оформлення вашого профілю користувача в додатку/програмі, у якій відбудеться відеоконференція:
- обов’язково використовуйте справжнє ПІБ (не використовуйте нікнейми та/або прізвиська).
4. Вимкніть мікрофон при підключенні задля уникнення сторонніх шумів, які можуть відволікати інших учасників відеоконференції.
5. Модератор відеоконференції, згідно з поданими заявками про участь, надає слово учаснику, звернувшись до нього (ПІБ). Порядок доповідачів визначається відповідно до часу отримання заявки.
6. Під час виступу обов’язково необхідно включити камеру та мікрофон, представитись (ПІБ).

* При невиконанні всіх вищезазначених правил модератор може вимкнути ваш мікрофон та/або ваше відео. У разі систематичного порушення модератор може вас відключити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Одеса #новини_одеси
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...