
Представник Оперативного командування "Південь": рашисти на цивільних автівках спробували напасти на укарїнських військових, - ВІДЕО

У Миколаївській області окупанти переодяглися в цивільне і видаючи себе за заблукалих евакуйованих місцевих жителів спробували напасти на українських військових. В Чорноморській операційній зоні шторм не дає змогу окупантам використовувати БПЛА.
Про це повідомив представник Оперативного командування "Південь" на Одещині Владислав Назаров.
"На Миколаївщині, вишукуючи відчайдушні способи диверсій, перевдягнені рашисти на 3 цивільних автівках намагалися видати себе за групу евакуйованих місцевих мешканців, що заблукали. Під’їхавши під таким прикриттям до наших позицій, окупанти спробували атакувати, але отримали гідну відсіч. Втративши 5 своїх, рашисти хутко вшилися з поля бою", - розповів Назаров.
Також він зазначив, що через погіршення погодних умов противник не може застосовувати безпілотники для розвідки та коригування вогню. Натомість загроза ракетного удару залишається.
"Через погіршення погодних умов - штормовий вітер та дощі - противник не може застосовувати безпілотні літальні апарати для розвідки і корегування вогнем. В Чорноморській операційній зоні сили природи також на боці України: штормова погода значно ускладнює маневрування корабельного угруповання рашистів. Але загроза ракетних ударів з моря залишається", - підкреслив Владислав Назаров.
Читайте також: Окупанти підло переодягаються в цивільний одяг та ховають техніку в житлових кварталах, - ВІДЕО