На Одещині продовжують посилювати готовність громад до надзвичайних ситуацій та можливих перебоїв критичної інфраструктури. Для Чорноморської громади передали нове обладнання для облаштування Пункту незламності.
Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Що передали для Пункту незламності на Одещині
У межах співпраці Одеської обласної державної адміністрації, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Благодійного фонду "Вітри змін" Чорноморська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для облаштування Пункту незламності.
До комплекту увійшли генератор, захисний намет, теплова гармата, система освітлення, зарядна станція, павербанки, аварійні світильники, меблі, ємності для води, обладнання для обігріву та інше необхідне оснащення. Усе це має допомогти громаді забезпечувати підтримку мешканців у кризових ситуаціях.
В ОВА зазначають, що Пункти незламності залишаються важливою частиною системи цивільного захисту. У разі аварійних відключень або інших надзвичайних обставин жителі можуть отримати там базові послуги — зігрітися, зарядити телефони, отримати воду та необхідну допомогу.
За словами Олега Кіпера, розвиток таких просторів дозволяє підвищувати стійкість громад та створювати більш безпечні умови для мешканців навіть у складних умовах воєнного часу.
В Одесі відбувся урочистий випуск молодих офіцерів військової академії, які найближчим часом розпочнуть службу у бойових підрозділах Сил оборони України. Цьогоріч перші офіцерські погони отримали понад 300 випускників, частина з яких проходитиме службу у ДШВ, ССО, ГУР, Морській піхоті, Сухопутних та Повітряних силах.
Читайте: Резонансний конфлікт у Одеському СІЗО: громадська організація оприлюднила свою версію подій