І. Поклад,  мюзикл на 2 дії за М. Гоголем

Лібрето і вірші — О. Вратарьов

З дитинства знайома кожному різдвяна розповідь про казкову історію кохання Вакули і Оксани, просочена духом фольклору, народних переказів та легенд, оживає на сцені під прекрасну музику Ігоря Поклада.

Пригоди Вакули в пошуках черевичків для коханої, любов Чорта до Солохи — перед нами виникає особливий світ зі своїми правилами і законами. За старовинним веселим звичаєм в ніч перед Різдвом молоді хлопці та дівчата йдуть колядувати, вони співають пісні-колядки, бажають здоров'я й багатства, а шановані козаки ходять один до одного в гості. І в цей цілком реальний світ настільки органічно вливається світ казковий, що, здається, ніби так і має бути. Світ казковий і реальний, приправлений гоголівським гумором, зливаються в єдине, яскраве та колоритне дійство. І здається, що немає нічого звичайного, ніж відьма, яка вилітає в трубу, місяця, що скаче в руках чорта, та й самого чорта...

Передріздвяна атмосфера мюзиклу вихлюпується зі сцени в зал для глядачів, і неможливо не поринути в цей чарівний світ української зимової ночі.

Мова виконання: українська

Без використання фонограми

Рекомендований вік: від 10-ти років

Тривалість — 2 г 10 хв