Рок-опера на 2 дії. Слова — Tim Rice

Вперше на українській сцені — одна з найвідоміших рок-опер у світі з досить тривалою історією, яка стала шедевром і легендою світової музики — «Ісус Христос — суперзірка». Рок-опера Ендрю Ллойда Веббера та Тіма Райса, прем'єра якої відбулася на Бродвеї у 1971 році, здобула величезний глядацький успіх і була поставлена на сценах 17 країн світу.

Основою сюжету рок-опери стало Євангеліє від Іоанна — події, що сталися на початку Християнської Ери. Сюжетна лінія охоплює період від в'їзду Ісуса в Єрусалим до моменту смерті на Голгофі, останні сім днів життя Ісуса з Назарету, з моменту появи його на Пальмову неділю і до страти за наказом Понтія Пілата.

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного з трепетом і хвилюванням працював із цим видатним матеріалом і розповідає цю стародавню історію абсолютно сучасними театральними засобами: засобами музики, світла, слова, гри акторів для того, щоб людина, яка подивиться виставу, вийшла з театру і певною мірою подивилася на себе зсередини, зробила добрі висновки і знайшла умовний «шлях до храму» всередині своєї душі.