Історія на 88 клавіш, яку треба почути.

«1900-й» – це легенда про геніального піаніста Новеченто, який так ніколи і не залишав лайнер, на якому народився. Але слава про талант якого ширилися континентами й викликала заздрощі у найпопулярніших музикантів світу.

Чи здогадуємося ми про існування свого внутрішнього Новеченто, який так ніколи за життя і не залишав свій лайнер? Чи можлива свобода в обмеженому просторі? Повністю віддаватися пристрасті – це щастя чи тяжка ноша? Чи завжди звільнення – це порятунок? Не приховуй свій талант від людей, удосконалюй майстерність, даруй людям творчість і щасливі моменти, а за натхненням приходь на виставу! Воєнне лихоліття, коли важливі тільки справжні цінності, хіба не найкращий час для звільнення свого таланту?

Неочікувана, вражаюча і драйвова постановка головного режисера театру – Олександра Самусенка, де виконавець ролі Новеченто (1900-ого) – Вадим Бессараб, якого одесити знають як віртуозного піаніста, наживо виконуватиме адаптовані ним упізнавані музичні твори на роялі в безпосередній близькості до глядача.Не пропустіть! І зануртеся в атмосферу майже столітньої давнини.

Глядач на сцені

Режисер-постановник – Олександр Самусенко

Музика – Вадим Бессараб

Хормейстерка-консультантка – Наталія Боярська

Художник – Максим Лапко

Художниця з костюмів – Оксана Тернавська

Хореографія – Павло Івлюшкін та Денис Григорук

Звукове оформлення вистави – Віктор Чернєв