Бурдейний Олександр Іванович

(097) 87-55-777

(093)79-29-777

Адвокати міста Одеса допоможуть вам вирішити цілий комплекс юридичних питань, та позбавити  вас  зайвих проблем:

1. Адвокат у кримінальних справах завжди надасть необхідну кваліфіковану допомогу (в органах  поліції, прокуратури, ДБР, СБУ, БЕБ, НАБУ, САП) щодо  захисту людини, яку звинувачують, або людини,  відносно якої  вчинено злочин (потерпілий),  пройде з  ним  весь шлях досудового слідства, візьме на себе  тягар  бюрократичних  процесуальних питань.    Зробить усе, що від нього залежить, щоб сприяти  звільненню з під варти,  чи    заміни  запобіжного  заходу,  зняття арешту майна обвинуваченого. Якщо адвокат буде представляти інтереси потерпілого, то  здійснить дієві заходи щодо  повного  відшкодування матеріальних  та  моральних збитків, притягнення винної  особи  до  суворої  відповідальності. Ведення судових справ є одним з головних пріоритетів нашої компанії.

2. Адвокат  з питань  нерухомості ( вирішить спірні питання,  здійснить  заходи щодо недопущення  помилок  при купівлі - продажу,  оренді, іпотекі  квартир, будинків, земельних ділянок) здійснить відшкодування  збитків, повернення  майна законному   володільцю,  представництво особи  яка постраждала  в правоохоронних органах,  в судах з усіх питань  пов'язаних з нерухомістю  в тому числі  і з спадковим  майном.

3.Адвокат по сімейним справам  ( складання та підготовка шлюбного договору, розірвання шлюбу,  повна  сплата аліментів, арешт  майна та рахунків боржника аліментів, встановлення батьківства, місце  проживання дітей, опікунство) запобігання  домашньому  насиллю,  консультації  та захист у суді з вищезазначених проблем.

4.Адвокат із кредитних справ завжди  надасть вам кваліфіковану допомогу щодо кредитних відносин, проконсультує, візьме на себе бюрократичний тягар з  банківськими установами  та   захистить ваші інтереси в судових органах.  

5. Правова    допомога   підприємствам,  підприємцям (ФОП) та  іноземним громадянам.    Допоможемо   у  веденні   правових справ  власникам  та  керівникам  підприємства.

6. Допомога  адвоката  у місті Одеса та області  у дорожньо - транспортних пригодах. Наш адвокат з ДТП допоможе вам незалежно від того, хто став винуватцем  пригоди і яким би не були його наслідки захистить ваші інтереси  в поліції  та  судових органах (оспорить в судовому порядку сам протокол про адміністративне правопорушення, оспорить  дії(без дії) працівників ДПС,  призначить  незалежні експертизи),  надасть  якісну допомогу  та захист  у кримінальних  справах, здійснить  заходи  щодо зняття арешту автомобіля.Якщо  адвокат буде представляти  інтереси  потерпілого  - здійснить заходи щодо  повного  відшкодування матеріальних  та  моральних збитків,  арешт   майна  обвинуваченого.

7. Допомога адвоката щодо повернення боргів  з  урахуванням   інфляційних  процесів.  Порушення  кримінальних справ стосовно  боржників  ( ст.190 КК України) внесення відомостей про злочин до ЄРДР. Накладання  арешту   на майно боржника.  

8. Допомога з отримання спадщини у місті Одеса,   в  районах Одеської  області та інших  регіонах України.    Вирішення   спірних  питань  зі спадщини   у судах. 

Якщо вам потрібні наші юридичні послуги у місті Одеса, ціна на них вас обов'язково влаштує, адже наша головна мета – допомогти мешканцям міста у будь-яких, навіть найскладніших життєвих обставинах. Звертайтесь до нас завжди, навіть якщо вам просто потрібна юридична консультація. Ми завжди  прийдемо на допомогу,  а наші досвідчені та кваліфіковані фахівці зроблять все, щоб вирішити ваші проблеми. 

              Ми знаємо, як захищати,  як  наступати  та  перемогати !   

Спеціалізуємось по всіх областях права

Доступна ціна

Юридична допомога не виходячи з будинку

Консультації онлайн