Профнастил від виробника

На жаль, оголошення застаріло
Вибір матеріалів для даху є одним з найважливіших аспектів будівництва або ремонту вашого житла. Одним з найпопулярніших та практичних рішень є використання профнастилу. Він поєднує в собі міцність, довговічність та естетичний вигляд, а колірний профнастил для даху може стати головною особливістю зовнішнього оздоблення будівлі.

На сайті stalservis.ua можна знайти широкий вибір профнастилу різних видів, таких як профнастил ПК-75, профнастил ПК-20, профнастил МП-8, профнастил ПК-44, профнастил ПК-57 та профнастил ПК-30. Ці матеріали є надійними та функціональними виробами, призначеними для використання у будівельних проектах різного масштабу.

Профнастил ПК-75 є одним з кращих варіантів для використання в обробці дахів та фасадів. Він має високу міцність і стійкість до атмосферних умов, що забезпечує тривалий термін експлуатації. Профнастил ПК-75 має спеціальні замки, які дозволяють легко з'єднувати панелі, спрощуючи монтажні роботи.

Профнастил ПК-20 є економічним варіантом для обробки фасадів і дахів. Він має меншу товщину, але все ж забезпечує необхідну міцність та стійкість. Профнастил ПК-20 також має замки для зручного монтажу.

Профнастил МП-8 використовується для стінових конструкцій. Він має оптимальну жорсткість і вагу, що робить його популярним в будівельній сфері. Цей профнастил добре тримає тепло і має високу звукоізоляцію.

Продовжуючи, профнастил ПК-44 володіє високою міцністю і стійкістю до механічних навантажень. Цей тип профнастилу широко застосовується для виготовлення кріпильних конструкцій, відмінно справляється з високими навантаженнями та забезпечує довговічність споруд.

Профнастил ПК-57 характеризується високою гнучкістю та простотою монтажу. Він добре підходить для обробки дахів зі складними формами або нерівномірними поверхнями. Цей тип профнастилу також має високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання і корозії.

Профнастил ПК-30 є оптимальним варіантом для виготовлення фасадів та перегородок. Він має високу стійкість до впливу атмосферних умов і володіє звукоізоляційними властивостями. Профнастил ПК-30 є легким у монтажі і може бути використаний як для нових будівель, так і для реконструкції.

Незалежно від вибраного типу профнастилу - ПК-75, ПК-20, МП-8, ПК-44, ПК-57 або ПК-30 - stalservis.ua пропонує надійні та якісні матеріали. Компанія забезпечує широкий асортимент продукції, а також професійну консультацію щодо вибору та використання профнастилу в будівельних проектах.

Опт: +38 (066) 376-70-07
Роздріб: +38 (095) 785-73-25
Рубрики
Ремонт, будівництво
Стальсервіс
Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Объем ковша 4 и 2 кубометра-аренда.
13:27, 17 травня
Выполняем: Уборка территорий\Земельные\Подсобные работы- Подъёмы Стройматериалов- Вынос-вывоз Мусо...
13:39, 17 травня
Пневмопістолет Bizon 553 DC під цвях 25-57 мм для піддонів Тип цвяху: CNW, BDC, BKR, Довжина: 25-...
11:14, 7 травня
Котел на дровах и различном топливе древесного происхождения: * дрова * щепа * опилки, стружка *...
18:06, 9 травня
Предоставляем профессиональные услуги по утеплению фасада внутри и снаружи квартир, подъездов, домов...
05:54, 13 травня
Изготавливаем душевые кабины, двери в душевую нишу, шторки для ванной из закаленного стекла. Практич...
23:17, 7 травня
Хочете додати 048.ua на головний екран і бути в курсі новин?