• Головна
  • На Одещині водія фури взяли під варту після смертельної ДТП з маршруткою
12:15, Вчора

На Одещині водія фури взяли під варту після смертельної ДТП з маршруткою

Фото: Нацполіція Одеської області

Фото: Нацполіція Одеської області

На Одещині слідчі повідомили про підозру 26-річному водію вантажівки, який, за даними слідства, спричинив смертельну ДТП на трасі Київ – Одеса. Унаслідок аварії загинув 15-річний пасажир маршрутки, ще 13 людей отримали травми.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

Водію вантажівки повідомили про підозру після смертельної ДТП

Аварія сталася 9 липня на 354-му кілометрі автодороги М-05 Київ – Одеса поблизу села Одаї Березівського району.

За даними слідства, 26-річний водій вантажного автомобіля MAN, рухаючись у напрямку Одеси, не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою, не обрав безпечної швидкості та врізався в маршрутний мікроавтобус Mercedes-Benz, який через технічну несправність зупинився на правій смузі руху. Від удару маршрутка перекинулася.

Унаслідок ДТП загинув 15-річний пасажир. Ще 13 людей, серед яких були діти, дістали травми різного ступеня тяжкості.

Найтяжче постраждали 53-річна жінка та 17-річний хлопець, які отримали тяжкі тілесні ушкодження. Травми середнього ступеня тяжкості дістали 14-річна дівчина та 59-річний чоловік, інші пасажири отримали легкі ушкодження.

Обох водіїв перевірили на стан сп'яніння — вони були тверезими.

Після аварії правоохоронці затримали водія вантажівки в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Згодом йому повідомили про підозру за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть людини, тяжкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження.

За клопотанням слідчих суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі з можливим позбавленням права керувати транспортними засобами строком до трьох років. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо

17 липня на автодорозі Одеса – Рені сталася ще одна ДТП. За попередніми даними поліції, 39-річна водійка автомобіля Daewoo не впоралася з керуванням, виїхала на зустрічну смугу, після чого автомобіль з'їхав у кювет і перекинувся. Унаслідок аварії травмувався її 13-річний син, якого госпіталізували з травмою грудної клітки.

Читайте також: Канабіс і амфетамін: на Одещині судили наркоторговця

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП Одещина #ДТП Київ Одеса #смертельна ДТП #траса М-05 #Березівський район #водій вантажівки #маршрутка #поліція Одещини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення