
В Одеській області водій переїхав собаку, а потім добивав її руків’ям від молотка

Фото: Національна поліція
На Одещині до суду скерували обвинувальний акт щодо чоловіка, який після наїзду на чужого собаку не лише не допоміг йому, а й завдав тварині нових важких травм. Собака вижив, але отримав множинні переломи.
Повідомляють у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.
Свідок одразу викликав поліцію
Інцидент стався у квітні цього року на одній із вулиць Ізмаїла. Під час руху 54-річний місцевий житель збив автомобілем "ВАЗ" пса, який перебігав дорогу. Після чого фігурант взяв дерев’яне руків’я від молотка та кілька разів ударив уже травмовану тварину.
"Власника тварини покликав його сусід, який був очевидцем події. Також він подзвонив до поліції", - додають правоохоронці.
Господар терміново доставив свого улюбленця до ветеринарної клініки. Судово-ветеринарна експертиза підтвердила, що тварина отримала множинні переломи, що призвели до каліцтва.
Поліцейські оперативно встановили особу водія та розшукали його того ж дня. Як з’ясувалося, чоловік уже має сім судимостей, зокрема за крадіжки та злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків.
Після завершення досудового розслідування слідчі висунули фігуранту обвинувачення у жорстокому поводженні з твариною. Чоловікові загрожує до трьох років увʼязнення.
Нагадуємо
В одному з районів Одеси чоловік жорстоко пограбував дідуся. 47-річний зловмисник раніше був засуджений майже на десять років за тяжкі злочини.
Читайте: На Одещині пенсіонер розстріляв собаку з цуценятами, - ФОТО
Коментарі